İstanbul’u dinliyorum gözlerim kapalı demiş şair ama şimdi gözlerinizi açın ve İstanbul’u izleyin.. Bahar geldi şimdi İstanbul’da birçok istanbul-erguvan-tekneinsanın özellikle de aşıkların dört gözle beklediği erguvan zamanı. Pembe çiçek açan zarif dalları ile Boğaz’ın iki yakasını saran, bir şölen gibi Boğaz’ı süsleyen erguvanları izlemek için en keyifli yol tekne kiralamaktan geçiyor. Yat ile boğaz turu yaptığınızda hem Boğaz’ın kokusunu içinize çekmiş hem de Erguvanlar ile süslenmiş iki yakanın tam ortasında Boğaz turu yapmış olacaksınız.

Boğaz’ın süsü erguvan ağaçlarına aşk ağacı da deniliyor. Erguvan mevsiminde siz Boğaz’da yat turu yaparken erguvani renklerin büyüsü eşliğinde evlenme teklifi de yapabilirsiniz. İstanbul’da evlenme teklifi yapılabilecek en güzel organizasyonlardan biri yatta yapılan evlenme teklifleri iken bu büyülü mevsimin etkisi eşliğinde çok romantik, unutulmaz anlar ile güzel bir birlikteliğe ilk adımı atabilirsiniz.

istanbul-erguvan-yatYatta evlenme teklifi denildiğinde senelerdir ve sayısız yapmış olduğu evlenme teklifi organizasyonları ile profesyonelleşmiş ve organizasyon yetenekleri ile adından sıkça sözettiren Suyatçılık firması sizin nasıl evlenme teklifi yapacağım sorunuza yanıt oluyor. Tüm endişenizi bir kenara bırakın ve sevgiliniz ile güzel bir Boğaz Turuna çıkın, zaten kalanını Suyatçılık firması halledecektir.

Yalnız hatırlatmakta fayda var Erguvan Mevsimi ne yazık ki çok uzun sürmüyor. Eğer evlilik yolunda artık adım atmak istiyorsanız bu mevsimi kaçırmayın ve Suyatçılık ile erguvani bir tura çıkın. Şimdiden hayırlı olsun.

Yatta evlenme teklifi paketleri ve organizasyonlarımız için yatta evlenme teklifi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.