Katılımı Yat Turu

Boğaz’ın ve İstanbul’un büyüsünü her gün düzenlediğimiz yat turu organizasyonlarımız ile yaşamaya hazır mısınız? Gün batımında Istanbul Welcome Card işbirliği ile düzenlediğimiz iki saatlik bu katılımlı yat turu ile İstanbul’un en güzel halini yaşayacaksınız. Üstelik bunu Su Yatçılık farkıyla, konfor içerisinde gerçekleştireceksiniz.

Bu sırada Boğaz’ın ılık esintisini teninizde, buz gibi soğuk şarabın tadını damağınızda hissediyor olacaksınız. Aynı zamanda bu harika şehrin sunduğu en güzel manzaraların tadına varacaksınız. İngilizce konuşan tecrübeli rehberimiz size Boğaz’ın ve bu eşsiz şehrin simgelerinin tarihini anlatacak. Bu şekilde bu efsane güzellikleri saran mistik atmosferin gizini kaldıracak.

katılımlı yat turu

Katılımlı Yat Turu Sırasında Sizi Neler Bekliyor?

İlk olarak, Boğaz boyunca yatta yolculuk yaparak ikonik sarayların ve tarihi yerlerin yanından geçeceksiniz. Örneğin Dolmabahçe Sarayı, Çırağan Sarayı, Galata Kulesi ve Kız Kulesi gibi şehrin simgesi olan ünlü yapıları daha yakından göreceksiniz. Ayrıca Sultanahmet Camii ve Ortaköy Camii gibi Osmanlı dini mimarisinin en iyi örneklerine tanıklık edeceksiniz.

Bununla birlikte Boğaz’ın dünyaca ünlü yalılarının dünyasına göz atma şansına sahip olacaksınız. Ardından iki kıtayı birleştiren ikonik Boğaz Köprüsü’nün altından süzüleceksiniz. Dünyaca ünlü İstanbul silüetini gün batımında görme fırsatına sahip olacaksınız. Bu sırada güneş ışınları Boğaz’a yansıyor ve şehrin üzerine hafif bir gölge yapıyor olacak. Katılımlı yat turu sırasında size lisanslı ve İstanbullu bir rehber eşlik edecek. Rehberiniz size şehrin ve Boğaz’ın güzelliklerinin ve yapılarının hikayesini anlatacak.

Hak Ettiğiniz Lüks Tecrübeye Su Yatçılık Kalitesiyle Ulaşın

Şimdi Boğaz’da gerçekleştirdiğimiz bu harika yat turu için yerinizi ayırtın. Böylelikle sezon fiyatı üzerinden %5 indirim kazanın. Ardından 2 saat süren bu turda İstanbul’u lüks bir yattan, keyifli bir deneyim ile tecrübe edin. Yata kabul ettiğimiz kişi sayısı 20 ile sınırlıdır. Dolayısıyla geniş bir alanda keyifli bir tur geçirme şansı elde edeceksiniz. Her şeyin dahil olduğu kusursuz yat tur teklifimiz şunları içeriyor:

  • Bir kadeh şarap,
  • Meyve ve aperatifler,
  • Sınırsız kahve, çay ve alkolsüz içecek,
  • İngilizce konuşan yerel bir uzman rehber,
  • Yatta ücretsiz Wifi hizmeti.

* Ekstra olarak menüden seçtiğiniz alkollü veya alkolsüz içecekleri satın almanız mümkün.

Katılımlı Yat Turu Kalkış Yeri

Bu harika yat turu organizasyonlarımız Kabataş İskelesi’nden başlamaktadır. Kabataş İskelesi ise T1 tramvay hattıyla F1 füniküler hattının karşısında ve Dolmabahçe Sarayı’nın yakınında bulunmaktadır. İlk olarak kırmızı benzin istasyonunun arkasında bulunan ahşap binaya gelin. Ardından teyit belgesini/mailini oradaki görevliye göstermeniz yeterli olacaktır.

Online Rezervasyon

Rezervasyonunuzu "Istanbul Welcome Card" üzerinden anında yapabilirsiniz.