SU Yatçılık, 2010 yılından itibaren kendine ait lüks yat filosu ile İstanbul’da üst segmentte yat kiralama ve organizasyon hizmetleri sunmaktadır. Türkiye’nin ve dünyanın en büyük tur operatörleri ile çalışan şirketimiz, misafirlerini İstanbul’da ağırlamakta olan tur operatörleri, acenteler ve beş yıldızlı otellerin tercih ettiği marka haline gelmiştir.

Özellikle VIP ağırlama konusunda oldukça deneyimli olan firmamız; yabancı devlet başkanları, devlet konukları, konsolosluklar, çok uluslu şirketlerin Türkiye’yi ziyaret eden üst düzey yöneticileri, sanatçılar ve futbolculara hizmet vererek kalite ve güvenilirliğini kanıtlamıştır.

Ayrıca her yıl çok sayıda dizi, film çekimi için Türkiyen’nin en büyük prodüksiyon şirketleri ve TV kanallarına yat temin etmekteyiz.

Su Yachts markasının sahibi firmamız RoyalYat Turizm Gıda San Tic Ltd Şti, merkezi İstanbul’un finans merkezi Levent Yapı Kredi Plaza’da bulunan kurumsal bir şirkettir. Bünyesinde çok sayıda marka bulunduran şirketimiz, İstanbul Boğaz’ında güvenilir ve en üst düzeyde hizmetler sunmaktadır.

Su Yachts dört mevsim, haftada 7 gün profesyonel kadrosu ile misafirlerine kusursuz hizmeti sunmayı ve %100 misafir memnuniyetini misyon edinmiştir. İstanbul Turizm İşletmeleri ve Ticari Motoryatlar Derneği’nin de yönetiminde olan şirketimiz, sektörün gelişmesi ve sektördeki hizmet kalitesinin arttırılması yönünde çalışmalarına devam etmektedir.

Yatlarımız Arnavutköy İskelesi’nin hemen yanı başında, İstanbul’un en merkezi ve tarihi Boğaz şeridinde bulunmaktadır. Siz değerli misafirlerimizi, evinizin rahatlığında, size özel yatlarda ve lüks bir otelin konforunda ağırlayarak VIP hizmetler sunmaktayız.

 

İstanbul Ticaret Odası Sicil No: 747173

İstanbul Deniz Ticaret Odası Sicil No: 747173 / İstanbul

Vergi No: 8590549659 / Beşiktaş Vergi Dairesi

Mersis No: 0-8590-5496-5900011