Hakkımızda

Hedefimiz 100% Misafir Memnuniyeti

Hakkımızda

Biz Kimiz

SU Yatçılık olarak 2010 yılından beri İstanbul’da şirketimize ait lüks yatlar ile üst segmentte yat kiralama ve organizasyon hizmetleri sunmaktayız.

Yatlarımız Arnavutköy İskelesi’nin hemen yanı başında, İstanbul’un en merkezi ve tarihi Boğaz şeridindedir. Siz değerli misafirlerimizi, evinizin rahatlığında, size özel yatlarda ve otel konforunda ağırlamaktayız.

Vizyonumuz

Kaliteli ve yenilikçi hizmetlerimizle koşulsuz misafir memnuniyetini sağlayarak İstanbul’da turizm işletmeleri arasında uluslararası bilinirliğe sahip bir marka olmak.

Misyonumuz

Misafirlerimizi deniz ile buluşturarak İstanbul’un en keyifli aktivitesini rahat ve huzurlu bir ortamda kendilerine sunmak.

Bizimle Tanışın

Ekip

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna

A. Kaan Canbaz

Tour Guide

Kemal Ertüzün

Tour Guide

Yavuz Yasen

Tour Guide

Referanslar

Kurumsal Misafirlerimiz

0 +

Yıllık Deneyim

0 +

Mutlu Misafir

0 +

Yat Turu

0 +

Yemek Servisi

YORUMLAR

Ziyaretçi Yorumları

Şirket yönetici ve çalışanlarımız ile yaptığımız turda bize sunduğunuz kaliteli hizmet, lezzetli yemekler ve güler yüzlü personeliniz için teşekkür ederiz. Her şey çok güzeldi. En kısa sürede tekrar görüşmek dileği ile..

Selim D. Yemekli Yat turu

Buraya nerden ve nasıl geldim derken kendimi doğum günü partimde buldum. Daha önce hiçbir doğum günümde bu kadar eğlenmemiştim. Yat, kokteyl ve süsleme hepsi rüya gibiydi. Unutulmaz bir parti oldu..

Ece N. Yatta Doğum Günü Partisi

Hayatımın aşkına bu mükemmel organizasyon ile evlenme teklif ettiğime çok memnunum. Bana bu özel günde destek veren, bu kusursuz organizasyonu hazırlayan sizlere sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Yavuz S. Yatta Evlenme Teklifi

Ailece yaptığımız boğaz turundan çok keyif aldık. Yattaki personel çok kibar ve ilgiliydi, gerçekten kendimizi evimizde gibi hissettik. İstanbul’da yaşayan veya ziyarete gelen herkese bu deneyimi tavsiye ederim.

Barbaros S. Boğaz Turu