Yatta Doğum Günü Partisi

Doğum günlerini güzel kılan aslında sevdiklerimiz ile özel, mutlu anılar biriktirmektir. Keyifli ve hoş bir organizasyon ile doğum günlerini tüm katılımcılar için unutulmaz yapabilirsiniz. Su Yatçılık olarak yatta doğum günü organizasyonlarınızda size birçok alternatif sunuyoruz. Böylelikle herkes için önemli olan bu güzel günlerde unutulmaz bir organizasyon ile mutlu anlar yaratabilirsiniz.​

Yemekli Yat Turu

Yatta doğum günü yapmayı düşündüğünüzde karar vermeniz gereken ilk şey katılımcılardır. Örneğin doğum gününü arkadaşlarınız ve aileniz ile kalabalık bir şekilde geçirmek isteyebilirsiniz. Veya bu özel günü sevgiliniz ile baş başa romantik bir şekilde geçirebilirsiniz.
Sizlere sunduğumuz bu organizasyonda birçok farklı hizmete ulaşabilirsiniz. Örnek olarak; yatta yemekli doğum günü organizasyonu, kokteylli doğum günü organizasyonu yapabilirsiniz. Ayrıca doğum günü partilerinize fasıl, dansöz, DJ gibi ekstralar ilave edebilirsiniz. Bunun yanı sıra havai fişek, volkan patlatılması, uçan balonlar, lazer gösterisi hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Sizlere sunduğumuz bu hizmetler ile doğum günü sahibine şaşırtıcı sürprizler yapabilirsiniz.

Yatta Doğum Günü Organizasyonu Hizmetini Neden Tercih Etmeliyim?

Doğum günleri oldukça özel ve birçok kişi için önemli günlerdir. Dolayısıyla bu özel günlerde harika anılar sahibi olmanızı sağlayacak güzel organizasyonlar isteyebilirsiniz. Şimdiye kadar pek çok kez standart doğum günü kutlamaları yapmışsınızdır. Peki, standart dışına çıkıp bu özel gün için hoş bir değişiklik yapmaya ne dersiniz? Sadece bu da değil, daha da fazlası...

Etkileyici Ortam

Yatta doğum günü ile büyüleyici İstanbul manzaraları eşliğinde harika bir doğum günü kutlaması gerçekleştirebilirsiniz. Bu şekilde bu özel gününüze renk katabilir ve harika bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Ayrıca doğum günü sahibinin favori rengine göre şık bir süsleme oluşturmaktayız. Yata geldiğinizde hazır bulacağınız bu etkileyici ortamı sizler için özel olarak düzenlemekteyiz.

Sürpriz Bir Giriş

İlk olarak sizin talepleriniz doğrultusunda biniş noktaları belirliyoruz. Böylelikle kutlama başlangıcı için sürpriz girişler düzenleyebiliyoruz. Kalabalık organizasyonlar için doğum günü sahibinin diğer ziyaretçilerden sonra yata giriş yapmasını sağlayabiliyoruz.

Yani organizasyonun başlangıcını sizler için daha görkemli ve ilginç bir hale getirebiliyoruz.

Gösterişli Bir Yatta Doğum Günü Kutlaması

Harika bir başlangıç sonrası sunduğumuz çeşitli hizmetler ile gösterişli bir kutlama oluşturabilirsiniz.

Örneğin pasta servisinde volkan patlaması, gül buketi gibi gösterişli uygulamalarımız bulunmaktadır. Bunun yanı sıra havai fişek gösterisi ve uçan balonlar da diğer uygulamalar arasındadır. Bu uygulamalarımız ile pasta kesim ritüelini daha gösterişli hale getirebilirsiniz.

Üstelik tüm bunları organize etmek için zaman ayırmanız gerekmez. Yalnızca kutlama öncesi bize istediğiniz hizmetleri belirtmeniz yeterlidir. Tüm alternatifleri biz sizlere sunarız ve sizler için gerçekleştiririz.

Size Özel Bir Mekan

Yatta doğum günü uygulamalarını özel lüks motor yatlarımızda gerçekleştirmekteyiz. Bu şekilde çevrenizde tanımadığınız kalabalıklar olmadan, daha özel hissedebilirsiniz.

Yatlarda kutlama sırasında sadece siz ve sizin için görevli personel bulunmaktadır. Dolayısıyla özgürce kutlamalarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Parti Müziksiz Olmaz

Sizin için hazırladığımız Yatta Doğum Günü Partisi paketlerini inceleyebilirsiniz.

Doğum günü partisinde müzik sesinin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu yüzden yatlarımızda harika ses sistemleri bulunduruyoruz.

Dilerseniz sizler için oluşturduğumuz müzik listelerinden yararlanabilirsiniz. Bu listelerde o yılın en hit parçaları bulunmaktadır. Veya isterseniz kendi listenizi telefon veya flash disk ile sisteme bağlayabilirsiniz. Eğlenceye farklı bir boyut kazandırmak istiyorsanız sizlere sunduğumuz çeşitli hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Örneğin fasıl ekibi, dansöz veya DJ talep edebilirsiniz.

İstekleriniz doğrultusunda tüm organizasyonu sizin için düzenleyeceğiz. Size de yalnızca partinin keyfini çıkarmak kalacak.

Doğum Günlerini Baş Başa Kutlamak İsteyenlere 2 Kişilik Yatta Doğum Günü

Bu paket siz ve sevdiğiniz için romantik bir doğum günü kutlamasıdır.

Seçtiğiniz renk konseptinde dekorasyonu ve masa süslemesini siz yata gelmeden yapıyoruz.

Ardından yata gelmenizden bir süre sonra 2 kişilik yemek servisi yapıyoruz. Yemek birçok çeşit farklı servisten oluşmaktadır. Öncelikle 6 çeşit soğuk meze, kalamar tava, karides güveç ve ara sıcaklar sunmaktayız. Bunun yanı sıra levrek, çipura veya karışık ızgara ana yemek seçeneklerimizdir. Son olarak salata ve meyve servisi de bulunmaktadır.

Ayrıca turunuz sırasında sınırsız alkolsüz içecek servisi yapmaktayız. Eğer ki alkollü içecek servisi isterseniz menüden seçerek istediğiniz içeceği alabilirsiniz. Ancak alkollü içecek servisini ekstra ücret karşılığında yapmaktayız.

Yatta sevdiğiniz ile doğum günü kutlarken istediğiniz tarzda müziği arka fonda yükseltiyoruz. Bunun yanı sıra yanınızda getirebileceğiniz telefon veya flash bellek ile istediğiniz müziği dinleyebilirsiniz. Dahası, yatlarımızda bulunan kaliteli ses sistemleri ile keyifli bir müzik deneyimine erişebilirsiniz.

Doğum günü şarkısıyla beraber, turun sonlarına doğru doğum günü pastanızı getiriyoruz. Üstelik bu pasta paketin içinde dahildir. Ancak dilerseniz kendi pastanızı da getirebilirsiniz.

Bu esnada 2 adet volkanı uzaktan kumanda ile patlatıyoruz.

Yatta Doğum Günü Fiyat Hesaplama

Lüks bir yatta deneyimleyeceğiniz bu unutulmaz organizasyonunun ne kadar tutacağını hesaplayabilirsiniz.