Yat Kiralama Fiyatları

Özel yat turu fiyatlarımızı ve kiralık yat seçeneklerimizi bu sayfada bulabilirsiniz.​

SU Royal

Boy: 24m
Maksimum Kapasite: 36 Kişi
Yemek Düzeni Kapasitesi: 30 Kişi

Su altı Aydınlatma
Üst Kat (Flybridge)
Ücretsiz Wi-fi
Müzik sistemi
LCD TV

Filomuzun en yeni yatı olan SU Royal, 24 metre boyunda fiber gövdeli modern ve şık tasarımıyla dikkat çekiyor.

SU Royal, açık alanlara ek olarak panoramik camlarla çevrili, kesintisiz manzaraya sahip geniş bir salona sahip olmasıyla diğer yatlardan ayrılıyor.

Yatın dış görünümünün estetiği, manzaralı ve konforlu bir salonla birleştiği için özellikle davet ve etkinlikler için çok uygun bir seçenek. Devlet başkanları düzeyinde çok sayıda üst düzey ağırlamada tercih edilmesinin en büyük nedeni de bu özel tasarımı.

SU Royal, geniş kullanım alanları ve yüksek misafir kapasitesi için özel olarak tasarlandı. Resmi kapasitesi 50 kişi olan SU Royal, konukların konforu için yemeksiz turlarda maksimum 36 kişi, yemekli turlarda ise maksimum 30 kişi ile sınırlandırılmıştır.

Misafirlerimiz, yatın üst katında veya arka havuzluğunda içeceklerini içip sohbet edebilir ve ardından muhteşem manzaranın tadını çıkartabilecekleri klimalı geniş salonda konforla oturabilirler. Hatta güneşlenmek isteyen misafirlerimiz için ön tarafta güneşlenme minderlerimiz de mevcut.

Neden SU Royal:

Modern tasarımı ve fiber gövdesiyle gösterişli ve prestijli bir yat. Tasarımı ve lüks yat tarzı ile ister 2 kişi, ister 30 kişi ile her türlü yat turu veya yüzme turuna uygun. Kapalı alanların genişliği ile soğuk havalarda veya aşırı sıcaklarda manzaralı ve klimalı salonu sayesinde son derece konforlu. Kapalı alanlarda kesintisiz boğaz manzarası için özel olarak dizayn edilen panoramik camlar, diğer yat salonlarındakinin aksine kesintisiz manzara sunmasının yanı sıra branda ile kapatılan alanlara göre de çok daha net bir görüş ve çok daha iyi ısı izolasyonu sağlamaktadır. Salonun tek parça olması, sıkışmadan veya dağılmadan uzun masalar ile kalabalık davetler vermeye uygun. Geniş salon sayesinde parti ve etkinlik türü organizasyonlarda her şey için yeterli yeriniz olacak. Resmi kapasitesi 50 kişi olan bir yat olduğu için kalabalık organizasyonlarda sıkışmazsınız.

SU Royal yatında boğazın muhteşem manzarasının tadını çıkarırken, aynı zamanda lüks ve rahat bir deneyim yaşayacaksınız. Hemen rezervasyonunuzu yapın ve prestijli bir yatla unutulmaz bir deneyim yaşama fırsatını kaçırmayın!

Saatlik Kiralama Fiyatı: 7.500TL

Tam Gün Adalar veya Tam Gün Boğaz Turu: 38.000TL

SU Orion

Boy: 26m
Maksimum Kapasite: 24 Kişi
Yemek Düzeni Kapasitesi: 20 Kişi

Üst Kat (Flybridge)
Ücretsiz Wi-fi
Müzik sistemi
LCD TV

SU Orion 26m’lik boyu ile dikkat çekici bir yat.

Yatın açık alanlarının genişliği kalabalık grupların bile çok rahat edebileceği genişlikte.

SU Orion 24 kişilik kapasitesi, geniş flybridge, rahat oturma grupları ve ön güneşlenme minderleri ile misafirlerine konforlu bir yat turu sunuyor.

Saatlik Kiralama Fiyatı: 6.250TL

Tam Gün Adalar veya Tam Gün Boğaz Turu: 33.000TL

SU Prestige

Boy: 22,5m
Maksimum Kapasite: 12 Kişi
Yemek Düzeni Kapasitesi: 12 Kişi

Üst Kat (Flybridge)
Ücretsiz Wi-fi
Müzik sistemi
LCD TV

SU Prestige 22,5m boyunda maksimum 12 kişi kapasitesi ile modern ve şık bir görünüme sahip.

Geniş bir arka havuzluk ve üst katta geniş oturma alanları bulunan SU Prestige yatında, hem ön kısmında hem de üst katta güneşlenme minderleri bulunmaktadır.

Saatlik Kiralama Fiyatı: 5.500TL

Tam Gün Adalar veya Tam Gün Boğaz Turu: 28.000TL

SU

Boy: 21,5m
Maksimum Kapasite: 12 Kişi
Yemek Düzeni Kapasitesi: 12 Kişi

Üst Kat (Flybridge)
Ücretsiz Wi-fi
Müzik sistemi
LCD TV

SU Yatı 21,5 metre boyunda, 12 kişi kapasiteli şık görünüşlü bir yat.

Üst katında ve arka havuzlukta geniş oturma alanları, ön tarafında güneşlenme minderleri ile misafirlerine keyifli bir yat günü yaşatmayı bekliyor.

Saatlik Kiralama Fiyatı: 4.500TL

Tam Gün Adalar veya Tam Gün Boğaz Turu: 25.000TL

Saatlik Yat Kiralama Fiyatları
9 Saatlik Ada veya Boğaz Turu Paket Fiyatları

Sabah saat 09:00 ile 18:00 arasında geçerli olan 9 saatlik yat kiralama paketlerdir. Dilerseniz adalar, dilerseniz İstanbul Boğazında yat turu olarak organize edilebilir.

Özellikle yaz aylarında yüzme turları için en ideal seçenektir.

Yat Kiralama Fiyatı Hesaplama

Fiyat hesaplama aracımızı kullanarak yat organizasyon fiyatını hesaplayabilirsiniz.

Yat Kiralama Fiyatları

Yat Çeşitleri Saatlik Yat Kiralama Fiyatı Tam Gün Yat Kiralama Fiyatı
🚤 SU Royal 7.500₺ 38.000₺
🚤 SU Orion 6.250₺ 33.000₺
🚤 SU Prestige 5.500₺ 28.000₺
🚤 SU 4.500₺ 25.000₺

İstanbul yat kiralama fiyatları saatlik ortalama olarak 4.500 – 7.500₺ aralığındadır. İstanbul tam gün yat kiralama fiyatları ise ortalama olarak 25.000 – 38.000₺ aralığındadır.

Unutulmaz bir deneyim sunan yat turlarımız, kusursuz hizmet olanaklarıyla memnuniyet standartlarını yükseltir. Lüks aktivite yaşamak için en avantajlı yat kiralama fiyatlarıyla firmamızdan şık ve konforlu bir yat kiralayabilirsiniz. İstanbul’u bir tablo gibi resmeden yat turlarıyla adeta bir ressam gibi muhteşem tabloya en güzel açılardan bakabilirsiniz. İstanbul’u denizden seyretmek bambaşka bir ayrıcalıktır. Yat kiralama fiyat avantajlarımız yüksek kalitede hizmet standartlarına en uygun olanaklarla ulaşmanızı sağlar. Lüks yat filomuzdan hayran kalacağınız yat seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Yat özelliklerine, hizmet olanaklarına veya istediğiniz organizasyonlara göre günlük yat kiralama fiyatı alabilirsiniz. İstediğiniz tarihlerde, istediğiniz saatlerde ve istediğiniz konseptte lüks yat hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Gün batımı yat turu, boğaz yat turu, kutlama yat turu, romantik akşam yemeği yat turu veya yatta evlenme teklifi gibi alternatif tur seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz.

İstanbul’un büyüleyici sularında bir yat turu, şehrin eşsiz manzaralarını denizden keşfetmek için mükemmel bir fırsat sunar. Lüks ve konforlu yatlarımız, her türlü ihtiyaca ve zevke hitap edecek şekilde tasarlanmıştır. Saatlik veya tam gün seçenekleriyle, her anınızı özel kılan unutulmaz deneyimler yaşayabilirsiniz. İster romantik bir akşam yemeği, ister canlı bir kutlama, ister huzurlu bir gün batımı turu olsun, her türlü organizasyon için ideal olanaklar sunuyoruz. Deneyimli ekibimiz, her detayı sizin için özenle planlayarak, İstanbul’un büyüsünü denizden yaşamanızı sağlar.

Yatlarımız, modern tasarımları ve üst düzey hizmet kaliteleriyle dikkat çeker. İstanbul Boğazı’nın muhteşem manzarası eşliğinde, lüks bir deneyim yaşayabilirsiniz. Boğazın tarihi yalıları, köprüleri ve doğal güzellikleri, yatınızdan göz alıcı bir şekilde seyredilebilir. Ayrıca, özel etkinlikleriniz için yatlarımızı kişiselleştirebilir, size özel menüler ve dekorasyonlarla anınızı daha da özel kılabiliriz. İster bir iş toplantısı, ister bir aile buluşması, isterse romantik bir kaçamak için olsun, yat kiralama hizmetimizle her türlü ihtiyacınıza cevap veriyoruz. Deniz üzerinde unutulmaz anlar yaratmak için bizimle iletişime geçin ve İstanbul’un denizden görünümünü lüks ve konfor içinde keşfedin.

Tekne Kiralama Fiyatları

Denizle özgürce vakit geçirmek ve tuzlu rüzgarın saçlarınızı okşamasını hissetmek; birçok kişinin hayalini süsler. Ancak, bu hayalin gerçeğe dönüşmesinin maliyeti, çoğu için merak konusudur. Tekne kiralama fiyatları genellikle teknenin tipine, kiralama süresine ve talep edilen ek hizmetlere göre belirlenir. Bu, büyük bir yat ya da küçük bir tekne arasındaki farklılıklara göre değişkenlik gösterebilir.

Özellikle yaz aylarında, denizle baş başa kalmanın hayalini kuranlar için, bu fiyatlar önemli bir etken haline gelir. Farklı bölgelerde ve farklı tekne tipleri için tekne kiralama ücretleri değişebilir. Bu nedenle, hangi bölgede, hangi türde bir tekne kiralamak istediğinize karar verdikten sonra, bu bölgenin ortalama fiyatları hakkında bilgi edinmek faydalı olacaktır.

İstanbul Yat Kiralama Fiyatları 2024

İstanbul’un en kusursuz yat kiralama hizmetini sunan firmamız, geniş lüks yat filosuna sahiptir. Profesyonel yat turu hizmetlerimiz İstanbul’u denizden seyretme fırsatı sunarken çeşitli hizmet olanakları da yaratır. Memnun kalacağınız kiralık yat fiyatları ile kusursuz yat turu hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Her detayda lüks hizmet standartlarını karşılayan yat kiralama olanaklarını sunarken fiyatlar konusunda da memnun edici seçenekler sunuyoruz. Boğaz yat kiralama fiyat avantajlarından yararlanarak İstanbul boğazının muhteşem güzelliğini yakından görebilirsiniz. Boğaz turlarında gün batımı yanı sıra genel boğaz turu gibi alternatif tur seçeneklerini de değerlendirebilir. Boğaz turunda kahvaltı ya da akşam yemeği gibi etkinlikleri de tercih edebilirsiniz. Boğazda yat kiralama fiyatları turun içindeki etkinliklere, organizasyon detaylarına göre değişebilmektedir. İstanbul’da yat kiralama hizmeti dendiğinde kalite standartları ve avantajlı fiyatlarla öne çıkan firmamızın olanaklarını keşfetmek için bizi her zaman arayabilirsiniz. Yatta doğum günü organizasyonu, kutlama organizasyonu, yatta evlilik teklifi organizasyonu gibi farklı yat turu organizasyon hizmetlerini de tercih ederek unutulmaz organizasyonlar yapabilirsiniz. Firmamız yat turu organizasyonlarında kusursuz hizmetle fark yaratan bir firmadır. İstanbul’da yat kiralama fiyatları ve daha fazlası hakkında detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Boğazda Yat Kiralama Fiyatları

Boğaz yapılan yat turları İstanbul’u yakından gezmek için tercih edilen en popüler seçenekler arasındadır. Boğazda yat turu hizmetlerimiz saatlik, günlük, haftalık yada aylık gibi süre alternatifleriyle sunulur. İstanbul Boğazı’nı denizden dolaşmak isteyenlerin tercih ettiği boğaz turlarında farklı etkinlikler de tercih edilebilir. İstanbul yat kiralama fiyatları bu tarz etkinliklerin içeriğine göre değişebilir. Gün batımında boğaz turu İstanbul’un en büyüleyici manzaralarını yakalamanızı sağlayacak bir tur seçeneğidir. Boğaz turlarında özel yatla tur tercih edilebileceği gibi katılımlı boğaz turları da seçilebilir. Katılımlı turlarda maksimum misafir sayısı 35’dir. Günlük yat kiralama fiyatları yapılacak turun içeriğine göre farklılık gösterebilir. İstanbul Boğazı’nda eşsiz bir deneyim yaşamak için avantajlı boğaz yat turu seçeneklerimizi değerlendirebilirsiniz. Geniş yat filomuzu keşfederek beğendiğiniz yatlar arasından seçim yapabilirsiniz.

Özel Yat Kiralama Fiyatları

Özel yat kiralamak lüks bir aktivite olarak ayrıcalıklı bir deneyimdir. Özel yat kiralama fiyatları seçilen yatın özelliklerine ve hizmet tercihlerine göre değişebilir. Lüks yat filomuzda çok çeşitli yat seçenekleri bulunur. Farklı yat seçeneklerini sitemizden inceleyebilirsiniz. Özel yat kiralama kendi kriterlerinize göre hizmet olanaklarından yararlanabilirsiniz. Romantik bir akşam yemeği ya da gün batımı yat turu gibi farklı özel yat turu seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Yat kiralama fiyatları İstanbul genelinde en avantajlı seçenekleri firmamızın avantajlı fiyatları arasında bulursunuz. İstanbul yat kiralamada profesyonel hizmet kalitesiyle öne çıkan firmamızdan memnun kalacağınız hizmetler alırsınız. Lüks yat kiralama hizmeti alırken özel hizmet olanaklarından da yararlanırsınız.

Saatlik Yat Kiralama Fiyatları

Yat kiralama hizmetlerimizde saatlik, günlük, haftalık veya aylık gibi farklı sürelerde kiralama seçenekleri sunulur. Saatlik yat kiralama fiyatlarında avantajlı fırsatlar sunan firmamız lüks yat deneyimine uygun olanaklarla ulaşmanızı sağlar. Fiyatlar seçilen yata ve seçilen hizmet tercihlerine göre farklılık gösterebilir. Yüksek kalitede hizmet olanaklarından yararlanırken avantajlı fiyat seçeneklerini bizimle değerlendirebilirsiniz. İstediğiniz tarihlerde, istediğiniz saatlerde özel yat organizasyonu hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Saatlik yat kiralarken lüks yat filomuzdan beğendiğiniz yat seçeneklerini tercih edebilirsiniz. İster gün batımında isterseniz de kahvaltıda lüks yatınızla denize açılabilirsiniz. İstediğiniz kadar boğaz turu yapabilir ya da istediğiniz yerlerde durabilirsiniz. En iyi fiyat olanaklarıyla lüks yat hizmetini işinin uzmanından alırken avantajlı fiyatlardan da yararlanırsınız.

Günlük Yat Kiralama Fiyatları

Yat kiralama hizmetlerimizde popüler olan seçeneklerinden birisi de günlük yat kiralama seçeneğidir. Lüks yat filomuzdan tercih edeceğiniz yatları günlük olarak kiralayabilirsiniz. Avantajlı seçenekler sunan 1 günlük yat kiralama fiyatlarıyla lüks yat denetimi yaşarsınız. Gün boyu lüks yatınızla istediğiniz yerlerde durabilir, istediğiniz yerleri gezebilirsiniz. Gün batımını denizden seyredebilir, çok özel anlar, unutulmaz kareler yakalayabilirsiniz. Günlük yat kiralama hizmetlerimizde alternatif hizmet olanaklarından da yararlanırsınız. Yemekli, kahvaltılı ya da kokteylli gibi farkı hizmet olanaklarını da değerlendirebilirsiniz. Lüks yatınızı gün boyu istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Lüks yat kiralama fiyatları seçeneklerinde en uygun alternatifi alırken işinde uzman olan firmamızdan profesyonel hizmet de alarak muhteşem bir deneyim yaşayabilirsiniz. En iyi fiyatlarla en yüksek kalitede hizmeti firmamızdan alırsınız.

Ek Bilgiler

  • Minimum yat kiralama süresi 2 saattir. İki saatin altında yapılan kiralamalar 2 saat olarak ücretlendirilir.
  • Boğaz Turlarında ücretsiz audio guide anlatımı ile boğaz turu gerçekleştirilmektedir. Önünden geçtiğiniz yerin anlatımı otomatik olarak başlayacaktır. Bir çok dilde audio guide sağlayabilmekteyiz. (Audio guide talebinizi rezervasyon sırasında belirtiniz.)
  • Yemekli yat turları, istediğiniz programa göre dizayn edilebilir. İş yemekleri, yıl dönümü kutlamaları, doğum günü sürprizleri vb.
  • Yatta doğum günü partisi gibi özel günlerde süsleme ücretli olarak yapılır.
  • Opsiyonel hizmetlerden almak isterseniz, bu ücretler yat kirasına ek olarak hesaplanır.
  • Yatlar ister gece, ister gündüz  istediğiniz saat kiralanabilir.
  • Standart Tur Başlangıç Noktaları: , Arnavutköy ve Kuleli’dir. Bu çevredeki restoran, otel veya gece kulüplerinden de alış bırakış yapılabilir.
  • Ödemelerinizi Banka Havalesi, Nakit veya Kredi Kartı ile yapabilirsiniz.
  • Diğer bilgiler için Sıkça Sorulanlar Sayfamızı ziyaret edebilir veya bize ulaşabilirsiniz.