Özel Yat ile Boğaz Turu

İstanbul tüm dünyadan ziyaretçileri kendine çeken harika bir şehirdir. Yapabileceğiniz bir ton aktivitenin yanı sıra bu şehir güzelliği ile dikkat çekmektedir. Gerek Avrupa yakası gerek ise Anadolu yakası olsun İstanbul her yönüyle görmeye değerdir. Bu şehri böylesine hoş bir hale getiren özellikleri arasında İstanbul Boğazı’nın eşsiz güzelliği bulunmaktadır. Keyifli bir Boğaz turu organizasyonu ile İstanbul’u yepyeni bir açıdan deneyimleyebilirsiniz.

İstanbul’da kesinlikle deneyimlemeniz gereken aktiviteler arasında olan bu keyifli organizasyon ile bu güzel şehre farklı bir açıdan bakabilirsiniz. Ayrıca şehrin kalabalığından uzaklaşıp lüks bir yatta özel misafirlerinizle müthiş anılar edinebilirsiniz. Bu rahatlatıcı, keyifli ve eğitici deneyimde herkes için ilgi çekici bir şey bulunmaktadır. Dolayısıyla sevdiklerinizle beraber küçük bir grup halinde veya daha büyük gruplarla bu deneyimi yaşayabilirsiniz. Bu unutamayacağınız deneyimin sonrasında İstanbul’a bir kez daha hayran kalacaksınız.

boğaz turu

Boğaz Turu Sırasında Sizleri Neler Bekliyor?

İstanbul Boğazı’nın eşsiz güzelliğini Boğaz turu uygulamamız ile mükemmel bir şekilde deneyimleyebilirsiniz. İki saatlik bir tur ile eski İstanbul bölümünü siz misafirlerimize sunuyoruz. Bu bölüm Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nden Kız Kulesi ve Haliç Girişine kadar olan bölümü kapsıyor.

Tur boyunca öncelikle Tarihi Yalılar, Beylerbeyi Sarayı, Çırağan Sarayı ve Dolmabahçe Sarayı gibi yapıları göreceksiniz. Ardından Kız Kulesi ve Haliç Girişini yakından deneyimleyeceksiniz. Daha sonra Topkapı Sarayı ve Ayasofya Sarayı yapılarının büyüleyici güzelliklerine şahit olacaksınız. Böylelikle Tarihi Yarımada’yı tüm yönleriyle daha iyi bir şekilde tecrübe edeceksiniz.

Tur süreniz uzadığında İstanbul Boğazı’nın daha kuzey taraflarını inceleme fırsatı yakalayabilirsiniz. Veyahut Haliç’in içerisine girerek tarihi yarım adayı daha yakından görebilirsiniz. Bu yüzden bizim önerimiz en azından 3 saatlik bir tur yapmanız yönünde olacaktır.

Su Yatçılık Kalitesi İle İstanbul’u Lüks Bir Yatta Deneyimleyin

İstanbul’un şahane Boğazı’nı deneyimlemenin en iyi yollarından biri bunu lüks bir yatta yapmaktır. Böylelikle bir yandan konforu en ileri seviyede yaşarken diğer yandan Boğaz’ın harika manzarasının tadını çıkarabilirsiniz. Dahası bu deneyimi Su Yatçılık farkıyla yaşayarak hak ettiğiniz kaliteli hizmete ulaşabilirsiniz.

Buna ek olarak sizlere sunduğumuz diğer organizasyonlardan da rahatlıkla yararlanabilirsiniz. Örneğin yemekli yat turu veya özel günleriniz için özel yatta parti organizasyonlarımızdan faydalanabilirsiniz. Üstelik tüm bu harika organizasyonlar için hiçbir zahmete girmek zorunda kalmazsınız. Yat turu ve organizasyonlarımız bölümünden diğer uygulamalarımıza ulaşabilirsiniz. Rezervasyonunuzu hemen oluşturarak bu harika deneyimlerin tadını çıkarmaya hazırlanabilirsiniz.

Detaylı bilgi ve rezervasyon için bizi arayabilirsiniz:
0850 840 30 300212 909 19 19