Boğazda Yat Turu

 

İstanbul’un büyüleyici güzelliğini eşsiz bir bakış açısıyla gözlerinizin önüne seren boğazda yat turu unutulmaz manzaralar sunar. Ayrıcalıklı hizmet olanaklarıyla ve profesyonel yatçılık uzmanlığımızla sunduğumuz yat turları, deneyimi kalite standartlarının ötesini taşır. İstanbul’da hiç unutamayacağınız, farklı ve standartların üstünde bir deneyim yaşamak istiyorsanız boğazda yat turu hizmetlerimizi değerlendirebilirsiniz. İstanbul Boğazı’nda düzenlediğimiz yat turlarıyla unutulmaz anıların mimari olmaktan gurur duyuyoruz. Misafirlerimize hiç unutamayacakları İstanbul anıları hediye ederken profesyonel hizmet farkımızı da ortaya koyuyoruz. Boğaz turu özel tekne seçeneklerimizle lüks aktivite deneyimini ayrıcalıklı hizmet olanaklarıyla bizimle her seferinde yaşarsınız. Lüks yatlarımızda geçirdiğiniz her anı hayallerin ötesine taşıyor ve kusursuz hizmetin keyfini çıkarmanızı sağlıyoruz. Denizle karanın birleştiği yerlerde tarihin sırlarını anlatan hikâyeleri seyretmek için kusursuz kiralama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

 

boğaz turu

Boğazda Yat Turu Nasıl Yapılır?

İstanbul Boğazı yat turlarını planlarken her detayı özenle ayarlıyoruz. Hiçbir güzelliği kaçırmamanızı sağlayacak estetik bakış açısını lüks yatlarımızdan kurguluyoruz. Boğaz turu Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nden Kız Kulesi ve Haliç girişine kadar iki saatlik bir geziyi kapsar. Turun başlangıcında tarihi Osmanlı yalıları, Beylerbeyi Sarayı, Çırağan Sarayı ve Dolmabahçe Sarayı gibi tarihi güzellikleri boğazın en güzel yerinden seyredebilirsiniz. Turun devamında Kız Kulesi’ne yakından bakma fırsatı da bulurken Haliç girişini de yakından görebilirsiniz. Bundan sonra karşınıza Topkapı Sarayı ve Ayasofya’nın benzersiz güzellikleri çıkar. 

Yat turu uzatılırsa boğazın kuzey tarafları da denizden gezilebilir. Yat kiralama hizmetlerimizden 3 saatlik tur şeklinde yararlanabilir, boğaz turunu çok daha kapsamlı şekilde yapabilirsiniz. Deniz üzerinde süzülen lüks yatlarımızdan İstanbul’un büyüleyici güzelliklerini görüp keşfetmenin anısı her zaman aklınız kalacak bir deneyim olur. Boğazda yapılacak yat turunun detayları hakkında bilgi almak için bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz. Avantajlı fiyat olanaklarından yararlanarak hiç unutamayacağınız anıların sahibi olabilirsiniz.

Boğazda Yat Turunda Gezi Rotası Nerelerdir?

Boğazda yat turunda rotayı hiçbir güzelliği atlamayacak şekilde planlıyoruz. En iyi açıları yakalayacak şekilde ayarladığımız yat turlarında rota, İstanbul tarihi yarımadasını denizden en iyi şekilde seyretmeyi sağlar. Boğazda yat turunda gezi rotası Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nden başlar. Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nden Kız Kulesi’ne oradan da Haliç girişine uzanan bir rota çizilir. Rota boyunca Beylerbeyi Sarayı, Çırağan Sarayı, Dolmabahçe Sarayı yanı sıra Topkapı Sarayı ve Ayasofya gibi tarihin unutulmaz yapılarının eşsiz güzelliklerini denizden seyredilebilirsiniz. Ayrıca rota ve tur saatleri isteğe göre de değişebilir. Boğazda yat turu fiyatları turun süresine ve rotaya göre farklılık gösterebilir. Rota çizilirken odak noktası İstanbul’un denizden en iyi şekilde seyredilebileceği bakış açılarını yakalamaktır. Mükemmel bakış açıları yaratan rota sayesinde siz de kusursuz fotoğraf kareleri yakalayabilirsiniz. 

yat kiralama & boğaz turu

İstanbul’u simgeleyen, resim tablolarında ve fotoğraflarda masalsı güzellikleriyle hayranlık uyandıran manzaraları görebilirsiniz. Profesyonel bir fotoğrafçı olmadan da bu rota sayesinde oldukça iyi fotoğraflar çekme olanağınız olur. Profesyonel yat turları hizmetlerimizden yararlanarak boğazda unutamayacağınız deneyimlerin fotoğraflarına sahip olabilirsiniz. Boğazda yat seçeneklerimiz lüks ve konforlu yat hizmetlerine avantajlı şekilde ulaşmanızı sağlar. Uzun yılların deneyimi ve işinde uzmanlık farkıyla boğazda yat turlarını düzenlerken her detayda kusursuz hizmet sunuyoruz.

tekneturu

Yatta Boğaz Turunda Sizleri Neler Bekliyor?

Yatta boğaz turunda İstanbul tarihi yarımadasını tüm yönleriyle denizden görürsünüz. Lüks yat konforuyla denizin üzerinde süzülürken muhteşem manzaraların tadını çıkarabilirsiniz. İstanbul’u masalsı bir tablo gibi denizden seyrettiğinizde kolaylıkla kendinizi ayrıcalıklı hissedersiniz. Lüks bir yatta olmanın verdiği keyif de oldukça farklıdır. Boğazda yat turu hizmetlerimizde her detayı sizin için düşünüyoruz. En güzel manzaraları en konforlu şekilde seyretmenizi sağlıyoruz. Boğazda yatla gezintiye çıkarak hiç unutamayacağınız bir deneyim yaşarsınız. Lüks yatlarımız her detayda kusursuz konforu yaşatan ayrıcalıklı ortamlar sunar. İstanbul’a denizden bakarken lüks yat deneyiminin ayrıcalıklarından yararlanabilir, İstanbul’u yeniden keşfederken lüks hayat deneyimini de yaşamış olursunuz. İstanbul boğazında yatla tura çıkmak lüks yaşam aktivitelerinden biridir. 

Kendinize bu lüks yaşam aktivitesini hediye ederek hayat kalitenizi arttırabilirsiniz. Misafirlerinize böyle bir jest yaparak zengin hayat kalitenizi ortaya koyabilirsiniz. Yatta boğaz turunda sizleri unutulamaz lüks bir deneyim ve İstanbul’u yeniden keşfetme fırsatı bekliyor.

İstanbul Boğazda Yat Turunda Nereleri Görebilirsiniz?

İstanbul boğazda yat turunda boğazın tüm güzelliklerini denizden seyretmek mümkündür. Galata Kulesi’nden Topkapı Sarayı’na, Dolmabahçe Sarayı’ndan Çırağan Sarayı’na, Boğaziçi Köprüsü’nden Rumeli Hisarı’na doğru giden tekneyle Fatih Sultan Mehmet Köprüsü, Anadolu Hisarı, Kuleli Askeri Lisesi, Beylerbeyi Sarayı, boğazın alametifarikası Kız Kulesi boğazda yat turunda görülebilecek yerler arasındadır. Ayrıca boğazın incisi tarihi yalıları da en iyi yerden görme imkânınız olur. İstanbul boğazının panoramik manzaralarını gözler önüne seren boğaz yat turu farklı rota seçenekleriyle sunulabilir. İstanbul boğaz turunda İstanbul’un denizden en güzel şekilde seyredilmesini sağlayacak bakış açılarını yakalamanızı sağlıyoruz. İstanbul kıyılarında tarihi simgeler olarak eşsiz güzellikleriyle dikkat çeken tüm yapıları denizden çok daha farklı bir bakış açısıyla görebilirsiniz. Tarihi Osmanlı yalıları kıyı boyunca arşınıza çıkacak yapılar arasında yer alır. 

- Boğaz Turu

Tarihiyle yaşanmışlıklarıyla Osmanlı yalıları, İstanbul tarihinin çok önemli bir parçasıdır. Dolmabahçe Sarayı ve Ayasofya gibi yapılar tüm dünyada güzellikleriyle tanınan mimari yapılardır. Bu tarz yapıların denizden görünümü çok başkadır. Karadan asla yakalayamayacağınız detayları denizden baktığınızda yakalayabilirsiniz. Özel yat boğaz turu hizmetlerimizle İstanbul’u hiç görmediğiniz gibi görebilir, asla unutamayacağınız karelerde kendinizi bulunabilirsiniz. Boğaz turunu daha kapsamlı yaparak kuzey kesimlerini de görebilirsiniz. Boğaz turunun saatlerini uzatarak daha kapsamlı tur yapma şansınız da vardır. İstanbul boğazda yat turunda İstanbul’u denizden en güzel şekilde görebileceğiniz konumlarda olabilirsiniz.

tekneturugezisi

İstanbul Boğazını Yat Turu ile Keşfedin!

İstanbul boğazını yat turu ile keşfederken alternatif hizmet olanaklarından yararlanabilirsiniz. Bu muhteşem deneyimi daha güzel hale getirmek için ayrıcalıklı hizmet seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Yemekli yat kiralama hizmetiyle lüks yatta yemek yerken İstanbul’un büyüleyici güzelliğini seyredebilirsiniz. İstediğiniz yerde ve istediğiniz saatte yemeğinizi yiyebilirsiniz. Romantik akşam yemeği, kutlama ya da iş yemeği gibi farklı etkinlikler için özel organizasyon hizmetleri de sunuyoruz. Yemekli boğaz turları boğaz keyfini çok daha güzel hale getiren lezzetli yemeklerle donatır. Eşsiz boğaz manzaralarını seyrederken özel yemeğinizi yiyebilirsiniz. Kahvaltı boğaz turu seçeneği ile sabahın en güzel saatlerinde boğazın büyüleyici güzelliği eşliğinde kahvaltı edebilirsiniz. 

Kahvaltılı boğaz turlarımız en çok tercih edilen yat turu hizmetlerimiz arasında yer alır. Bu keyifli deneyim asla unutulmayacak anılar biriktirmenizi sağlar. İstanbul boğazını yat turu ile keşfederken alternatif hizmet olanaklarını değerlendirebilirsiniz.

Boğazda Yat Turu Fiyatları

Lüks yat filomuzda birbirinden konforlu ve şık yat seçenekleri bulunur. Yat turlarımızda farklı etkinlikler sunan alternatif hizmet olanakları vardır. Boğaz yat turu fiyatları seçilen hizmet olanaklarına ve seçilen yata göre değişebilir. Özel organizasyonlar için fiyat aralıkları da değişebilmektedir. Örneğin; yatta evlenme teklifinde lazerle evlenme teklifi farklı şekilde fiyatlandırılır. Yatta doğum günü, romantik bir akşam yemeği ya da en özel zamanlarınızı kutlama gibi organizasyonlar için avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Yat turlarına dahil olacak hizmetlere göre fiyat belirlenebilir. Yat özelliklerine göre de fiyat aralıkları farklı olabilir. Sitemizden farklı yat seçeneklerini incelemek mümkündür. Bizimle iletişime geçerek özel ve lüks yatların kiralanmasında avantajlı fiyat olanaklarından nasıl yararlanacağınızı öğrenebilirsiniz. İşin uzmanından kaliteli ve her detayda lüks deneyimi yaşatan kiralama hizmeti alırken avantajlı fiyatlardan memnun kalabilirsiniz.

- Boğaz Turu

Detaylı bilgi ve rezervasyon için bizi arayabilirsiniz:
0850 840 30 300212 909 19 19

Sıkça Sorulan Sorular

Boğazda yat turu yapmak için bizimle istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Ancak birkaç gün öncesinden irtibata geçilmesi hem organizasyonun sorunsuz gerçekleşmesi hem de ihtiyacınız olan yatın müsait olması için gerekli bir durumdur.

Boğazda yat turunda yemekli organizasyonlar farklı paket içeriklerini kapsar. Yemekli organizasyonlarda sizin taleplerinize göre menü de hazırlanabilir.

Yatın kapasitesine göre belli bir sınır vardır. Maksimum 35 misafirle katılımlı yat turları yapılmaktadır.

Boğazda yat turu için minimum kiralama süresi 2 saattir.

Yatlara dışarıdan yiyecek ve içecek getirilmemektedir. İhtiyacınız olan tüm yeme veya içme yat içerisinde servis edilebilmektedir.

Lüks yatlarımız boğazda yat turu için özel olarak dekore edilmektedir. Konsepte göre dekorasyon için önceden haber vermek önemlidir.

Boğazda yat turu Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nden başlar ve Haliç girişinde ise biter.