İstanbul Adalar Yat Turu

İstanbullular için farklı ve masalsı birer şehir gibidir Adalar. Şimdi bu eşsiz yerlere özel bir yatla gittiğinizi hayal edin. Artık Adalar yat turu hizmetimizle bunu kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik nerede ne kadar zaman geçirmek istediğinize siz karar verebilirsiniz. Ayrıca yalnızca tekne ile gidebileceğiniz bakir koyları keşfedebilirsiniz ve dilerseniz yüzme molaları verebilirsiniz.

Adalar, batı dillerinde “Prens Adaları” olarak geçerler. Çünkü Doğu Roma İmparatorluğu döneminde hükümdar aileleri için sürgün yeri görevi görmüşlerdir. Osmanlı döneminde ise, topraklarının renginden dolayı bu adaların ismi “Kızıladalar” olmuştur.

Adalar’da dört adet büyük ada bulunmaktadır. Bunlar Büyükada, Burgazada, Heybeliada ve Kınalıada’dır. Bunun yanı sıra geri kalan beş adet küçük ada da vardır. Bunlar ise Sivriada, Tavşan Adası, Yassıada, Sedef ve Kaşık Adası’dır.

Adalar Yat Turu ile İstanbul’un Bu Güzel Adalarını Keşfedin

Büyükada, Adalar’ın en büyüğü ve ilçe merkezi olmasının yanı sıra İstanbul’un en güzel sayfiye yerlerindendir. Zira Büyükada geniş çam ormanları ve faytonlarıyla doğasını ve tarihini korumuş bir yerdir. Dolayısıyla Büyükada kesinlikle görmeniz gereken yerler arasında bulunan bir doğa harikasıdır. Genel olarak Adalar, İstanbul’da ziyaret etmeniz gereken eşsiz güzelliğe sahip bir alandır.

Adalar yat turu ile İstanbul’un bu harika yerlerini keşfedebilirsiniz. Bunun yanında tur sırasında zamanınızı istediğiniz gibi değerlendirmeniz mümkün. İsterseniz tüm günü yüzmeye ayırabilirsiniz ya da yatta ada manzarası eşliğinde yemeğinizin tadını çıkarabilirsiniz. Veyahut istediğiniz adalarda inip gezebilirsiniz. Siz adaları gezerken lüks tekneniz sizi bekliyor olacak.

Sizi Nasıl Bir Tur Deneyimi Bekliyor?

İlk olarak Adalar yat turu için seçmiş olduğunuz özel yat ile sizi alıyoruz. Ardından 1 saat 30 dakikalık keyifli bir yolculuk sonrasında Adalar’a varıyoruz. Daha sonra turunuzu dilediğiniz şekilde geçirebilirsiniz. İster gününüzü yüzmeye ayırın, ister adalarda gezin; tamamen size kalmış. Kaptanınız ada turunuz boyunca size rehberlik edecek ve istekleriniz doğrultusunda rota alternatifleri sunacaktır.

Tur sabah 9 ile akşam 18:00 arasında gerçekleşmektedir. Adalar yat turu fiyatlarımız seçmiş olduğunuz yatın çeşit ve büyüklüğüne göre değişmektedir. Aşağıdaki butona tıklayarak fiyatlar sayfasından kiralık tekne fiyatlarımıza ulaşabilirsiniz.

Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.
0212 909 19 19 veya 0850 840 30 30