Turlar

En Çok Tercih Edilen Yat Turlarımız

Bu sayfada misafirlerimizin yaygın bir şekilde tercih ettiği turları bulabilirsiniz.

Boğaz Yat Turu

Boğaz’ın masmavi sularının ve zümrüt yeşili İstanbul ormanlarının sizi selamladığı bir yat turu yapabilir veya geceyi bekleyerek İstanbul Boğazı’nın ışıklandırılmış gece manzaralarını keşfe çıkabilirsiniz.

Gün Batımı Yat Turu

İstanbul Boğazının eşsiz gün batımı manzaralarına şahit olabilir, içeceklerinizi yudumlarken güneşin tarihi yarım ada üzerinde batışını izleyebilir ve muhteşem fotoğraf kareleri yakalayabilrsiniz.

Adalar Yat Turu

Masalsı birer şehir gibidir adalar. Bir de adalara özel yatınızla gittiğinizi hayal edin. Nerede ne kadar zaman geçirmek istediğinize siz karar verip, sadece tekne ile gidilebilen bakir koyların keyfini çıkarabilirsiniz.

Yemekli Yat Turu

İstanbul’un büyülü manzaralarına şahit olurken, özel yatınızda birbirinden leziz menüler eşliğinde bir ziyafete ne dersiniz? Baş başa veya dostlarınızla size özel bu yemekli yat turu zihninizde yer edecek.

Yatta Kahvaltı

Güne lüks bir yatta lezzetli bir kahvaltıyla başlayabilirsiniz. Bu organizasyonda misafirlerimize harika bir serpme kahvaltı sofrası sunuyoruz. Mükemmel manzaraların ve müthiş bir kahvaltının tadını aynı anda çıkarmaya ne dersiniz?

katılımlı yat turu

Katılımlı Yat Turu

İstanbul’u eşsiz bir şekilde deneyimlemek istiyorsanız katılımlı yat turu uygulamalarımız tam size göre. Çünkü bu yat turları ile İstanbul’un mükemmel manzaralarının tadına lüks bir yatta varabilirsiniz.

özel yat ile istanbul yüzme turu

Yatta İstanbul Yüzme Turu

Yeni yıla harika bir şekilde girmenin en iyi yollarından biri olan yatta yılbaşı kutlaması organizasyonumuzu denemeye ne dersiniz? Bu organizasyon ile yılbaşını çok keyifli bir şekilde kutlayabilirsiniz.

Tekne Kiralama

Bu sayfada siz misafirlerimize sunduğumuz tekne kiralama servisi hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Eğer özel günlerinizi daha özel bir hale getirmek istiyorsanız, organizasyonlarımızı inceleyerek aralarından seçiminizi yapabilirsiniz.

yatta iftar

Yatta İftar Yemeği

Ramazan’da tüm aile bir araya gelip bir iftar yemeğini paylaşmak gibisi yoktur. Bu yat turuyla mükemmel bir iftar yemeğinin tadına sevdiklerinizle beraber, özel yatlarımızda varabilirsiniz.

Özel Günler

Özel Organizasyonlar

Özel günlerinizi daha özel hale getirmek için SU Yatçılık olarak yanınızdayız.

Yatta Evlenme Teklifi

Hayatınızın en özel dakikalarını sizin için daha da unutulmaz kılabiliriz. Nefes kesici manzaralar eşliğinde yat turunuzu yaparken, sizin için her şeyi en mükemmel şekilde organize eden profesyonel bir ekipten destek alacaksınız.

Yatta Doğum Günü

Tamamen size özel lüks bir yatta, unutulmaz bir doğum günü partisi veya baş başa romantik bir akşam yemeği mi organize etmek istiyorsunuz? Tam istediğiniz gibi muhteşem bir yatta doğum günü organizasyonu için detayları inceleyin.

Romantik Sürpriz

Boğaz’da yat turu yaparken mumlarla süslenmiş bir masada, romantik bir akşam yemeği veya arkadaşlarınızın da size eşlik edeceği bir kutlama mı planlıyorsunuz? Yatta romantik sürpriz organizasyonlarımız ile unutulmaz bir gece geçireceksiniz.

Yatta 14 Şubat Sevgililer Günü Kutlaması

Sevgililer Günü’nü özel ve lüks bir yatta, şahane bir yat turu ile kutlayın. Eğer Sevgililer Günü için aklınıza bir aktivite gelmiyorsa, asla üzülmeyin. Çünkü bu yat turu ile, sevgilinizle birlikte harika zaman geçirebilirsiniz.

Yatta Yılbaşı Kutlaması

Yeni yıla harika bir şekilde girmenin en iyi yollarından biri olan yatta yılbaşı kutlaması organizasyonumuzu denemeye ne dersiniz? Bu organizasyon ile yılbaşını çok keyifli bir şekilde kutlayabilirsiniz.

yatta anneler günü kutlaması

Yatta Anneler Günü Kutlaması

Annenizi Anneler Günü’nde şaşırtıcı bir sürpriz ile mutlu etmek istiyorsanız bu tur tam size göre. Anneler günü için çeşitli organizasyonlar sunuyoruz. Bu organizasyonlar arasından seçiminizi yaparak bu güzel günü çok özel bir şekilde kutlayabilirsiniz.

Yatta Babalar Günü Kutlaması

Sunduğumuz Babalar Günü kutlaması yat turları ile babanızı bu özel günde çok mutlu edebilirsiniz. Bu güzel günü harika bir hale getirmek için bu yat turu müthiş bir seçimdir. Hatırlamaya değer bir Babalar Günü kutlaması için bu organizasyonumuza bir göz atabilirsiniz.

Kurumsal Misafirlerimiz