ÖZEL TEKNEDE YILBAŞI PARTİSİ

özel teknede yılbaşı partisi

Yeni bir yıl yeni bir heyecanı ve yeni umutları beraberinde getirir. Dolayısıyla yılbaşı kutlamaları birçoğumuzun dört gözle beklediği organizasyonlardır. Ayrıca yaygın inanışa göre yeni yıla nasıl girersek yılımız öyle geçer. Bu yüzden bu özel gün harika bir kutlama ile karşılanmaya değer. Hala bir yılbaşı programınız yoksa da üzülmeyin. Çünkü sizler için harika bir önerimiz var. Mükemmel bir organizasyon ile sizlere sunduğumuz özel teknede yılbaşı partisi uygulamasına ne dersiniz

Farklı kapasitelerdeki yatlar ile müthiş bir yılbaşı partisi yapabilirsiniz. Üstelik bu özel yatlarda yalnızca siz ve misafirleriniz olur. Bunun yanı sıra kaptanınız ve size özel personel de en iyi hizmet için yanınızda olacak. Böylelikle rahat ve ferah bir ortamda sevdiklerinizle bu özel günü kutlayabilirsiniz. Dahası yabancı gözlerden uzak deneyimleyeceğiniz bu partide mükemmel hizmete de ulaşırsınız.

İsteklerinize göre düzenleyebileceğiniz bu yatta yılbaşı partisinde aradığınız çeşitliliğe ulaşacaksınız. Sürekli değişen harika bir manzara ve ekstra etkinliklerle bu geceyi hatırlamaya değer bir hale getirebilirsiniz.

Su Yatçılık Kalitesiyle Özel Teknede Yılbaşı Partisi Organizasyonunun Tadını Çıkarın

Sizlere sunduğumuz diğer tüm organizasyonlar gibi bu keyifli deneyimde de Su Yatçılık farkını hissedeceksiniz. Çünkü yatta yılbaşı kutlaması sırasında tüm süreç planladığınız gibi gerçekleşecek. Zira özel teknede yılbaşı partisi organizasyonunu sizin talepleriniz doğrultusunda düzenliyoruz. Yani isteklerinize göre bu partiyi dilediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz. Örneğin yemekli veya kokteylli bir yatta yılbaşı kutlaması düzenleyebiliriz. Bunun yanı sıra dansöz ve fasıl ekibi ile yılbaşı eğlencenizi renklendirebilirsiniz. Buna ek olarak kutlamanıza havai fişek ve volkan ışık gösterisi de ekleyebilirsiniz. Bunun için yalnızca nasıl bir yılbaşı geçirmek istediğinizi bize söylemeniz yeterli.

Yatta yılbaşı partisi ile İstanbul Boğazı’nın en güzel manzaralarının tadını çıkarırken yeni yıla girebilirsiniz. Dahası, iki kişiden kırk beş kişiye kadar, size sunduğumuz yat alternatifleri ile bu geceyi geçirebilirsiniz. Ayrıca havanın soğuk olmasından veya kar yağmasından endişelenmenize gerek yok. Çünkü ısıtmalı yatlarımızın açık alanları kapanma özelliğine sahiptir. Böylelikle “kış bahçesi” haline getirdiğimiz alanlarda keyifli bir deneyim geçirmeniz mümkün oluyor. Yani kar yağması durumunda parti yapmak daha keyifli bile olabilmektedir. Bunun yanı sıra sert rüzgar almayan bir rota seyrettiğimiz için sallantıdan da endişelenmenize gerek yok.

Müzik ve Eğlence Dolu Yatta Yılbaşı Partisiyle Yeni Yıla Keyifli Bir Şekilde Girin

Şimdi bizi arayarak bu keyifli yılbaşı organizasyonunu deneyimlemek için adımınızı atabilirsiniz. Organizasyon sırasında harika vakit geçirerek yeni yıla mutlu bir şekilde girebilirsiniz.

Yılbaşı partinizde, sevdiklerinizle birlikte müzik ve eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz. Yatlarımızda dilediğiniz tarzda müziği çaldığımız kaliteli ses sistemleri bulunmaktadır. Buna ek olarak isterseniz kendi müzik listenizi de oluşturarak tarzınızı partinize yansıtabilirsiniz. Bunun için flash diske müzik listenizi kaydederek getirebilirsiniz.

Yatlarımızda yerli ve yabancı alkollü içecek alternatifleri mevcuttur. Dilerseniz turunuz sırasında kokteyl servisinden yararlanabilirsiniz. Veyahut dilerseniz tur sırasında içkinizin ücretini ödeyerek çeşit çeşit seçeneklere ulaşabilirsiniz. Kokteylli bir tur talep ettiğinizde tur ücretinize kişi başı belirli bir ücret ekliyoruz. Bu şekilde sınırsız yerli alkollü içecek ve çereze ulaşabiliyorsunuz. Yılbaşı için yatlarımızı gece 12:00’ı içerecek saat diliminde minimum dört saat kiralayabilirsiniz.

Şimdiden bol eğlenceli bir yeni yıl diliyoruz.

- Özel Teknede Yılbaşı Partisi

Detaylı bilgi ve rezervasyon için:
0212 909 19 19 veya 0850 840 30 30