2019’a girmemize sayılı günler kalmasına rağmen henüz bir yılbaşı programınız yoksa, size kutlama için belki de en güzel alternatifi sunuyoruz, “Yatta yılbaşı partisi”.

Farklı kapasitelerdeki yatlar ile sadece siz ve sevdiklerinizle beraber yeniyıl partisi yapabilirsiniz. Su Yatçılık tarafından organize edilen partiler özel olup, içeride görevli personel ve sizin dışınızda yabancı kimse bulunmayacak, çok rahat ve keyifli bir ortamda yılbaşı partinizi vereceksiniz.

Artık tanımadığınız kalabalıklar içerisinde, kaliteden uzak, nasıl olsa yılbaşı denilerek mekanların özensiz şekilde yılbaşı kutlamaları yapmasından sıkıldıysanız, sadece sevdikleriniz ile geçirebileceğiniz bir eğlence istiyorsanız , Su Yatçılık firması olarak size yatta yılbaşı kutlamanızı organize edebileceğiniz lüks yat alternatifleri sunuyoruz.

Yatta yılbaşı kutlamanızı sizin talepleriniz doğrultusunda organize edeceğimiz için, herşey planladığınız gibi olacak. Dilerseniz yılbaşı eğlencenize yemek, kokteyl, dansöz, fasıl, havai fişek , volkan ışık gösterisi ekleyebilir yılbaşı partinizi daha renkli hale getirebilirsiniz. Sadece nasıl bir yılbaşı geçirmek istediğinizi bize söylemeniz yeterli.

Yılbaşı partinizi İstanbul Boğazı’nın en güzel manzaralarını denizde giderken görmek yılbaşı partinize ayrı bir hava katacak. Sabit bir manzara değil, sürekli değişen bir manzarada eğlenerek 2017 yılına gireceksiniz.

2 kişiden 45 kişiye kadar ister sevdiğiniz ile baş başa, ister arkadaşlarınız ile birlikte yılbaşı kutlaması yapmak isteyin, biz  farklı yat alternatifleri ile size en ideal programı sunalım.

Daha önce lüks yatlar ile yılbaşı partisi yapmamış veya kışın yatta bulunmamış misafirlerimiz soğuk olur mu veya sallanır mıyız diye endişelenebiliyor. Bu konularda içiniz rahat olsun, yatlar ısıtılıyor ve arka açık alanlar kış bahçesi haline getiriliyor. Sallantı konusunda ise yatlarımızın rotası sert rüzgar almayacak şekilde boğaziçi rotasıdır. İstanbul Boğazı’nın içinde büyük dalgalar olmadığı için sert havalarda bile rahatsız edici bir sallanma olmamaktadır.

Yılbaşı için yatlarımız gece saat 12:00 yi içerecek saat diliminde minimum 4 saat kiralanmaktadır.

Yatlarımızda bulunan kaliteli ses sistemlerinden dilediğiniz tarzda müzik yayını yapılacaktır, isterseniz kendi müzik listenizi flash diske kaydederek getirebilir, kendi tarzınızı yılbaşı partinize yansıtabilirsiniz. Yatlarımızda yılbaşı süslemeleri yapılacaktır yine dilerseniz süslemenizi kendiniz de yapabilirsiniz.

Şimdiden bol eğlenceli bir yıl diliyoruz.

SIKÇA SORULANLAR

Dışarıdan yiyecek veya içecek getirip sizden sadece yatı kiralayabilir miyiz?

Evet, sadece yatı kiralayarak yiyecek ve içeceklerinizi yanınızda getirebilirsiniz.

Kar yağışı olması durumunda partimiz etkilenir mi?

Hayır. Kar yağışı sırasında da partiniz devam edeblir. Hatta boğazda kar yağarken o manzarada bir parti yapmak daha keyifli bile olabilir.

Yatta ne tarz bir müzik olacak?

Yatlarımızda kaliteli ses sistemleri mevcuttur. Yabancı slow, Türkçe 80ler, Deep House, Pop, Greek alternatifleri mevcut olup isterseniz kendi müzik listenizi de flash diske kaydedip getirebilir veya yine telefonunuzda müzik listesi mevcutsa telefonunuzu ses sistemine bağlayabilirsiniz.

Yatta alkollü içecek servisi bulunuyor mu?

Yatlarımızda yerli ve yabancı alkollü içecek alternatifleri mevcuttur. Dilerseniz turunuz sırasında içkinizin ücretini ödeyerek alabilir, dilerseniz kokteyl servisinden de yararlanabilirsiniz. Kokteylli bir tur talep etmeniz durumunda tur ücretinize ek olarak kişibaşı 80 TL ile sınırsız yerli alkollü içecek ve çerez alabilirsiniz.

İLETİŞİM
0212 909 19 1 9 veya 0850 840 30 30