Yemekli yat turu İstanbul’da yapılabilecek en keyifli ve büyüleyici organizasyonların başında gelmekte. İstanbul’da yaşayan veya ziyaret eden herkesin mutlaka en az bir defa bu deneyimi yaşamasını öneriyoruz. İstanbul’un büyülü atmosferini boğazda yaşamak, yemeğinizi yerken tarihi yalıları ve sarayları izlemek gerçekten büyüleyici.

Su Yatçılık sizler için zengin menüsü ile boğazda yemekli yat turu alternatifleri sunmakta. Yemek organizasyonunuz sadece size özel olarak, sizin istediğiniz saatte ve yerden başlayacak. Seçtiğiniz yat ile hem boğazın eşsiz manzarasının hem de lezzetli yemeklerin keyfini aynı anda çıkartacaksınız.

Yemekli yat turlarında sunulan tüm yemekler restoranlardan özel olarak yata yüklenmekte, şık bir sunum ve güne özel olarak dekore edilmiş, göz alıcı bir masa tasarımı ile servis edilmektedir. Kutlamalar, romantik akşam yemekleri, iş yemekleri, aile toplantıları ve aklınıza gelebilecek her türlü yemekli organizasyon için idealdir.

Günün anlam ve önemine göre yat farklı hazırlanabilmektedir. Örneğin yatta yenilen romantik bir akşam yemeği için masada mumlar şamdanlar ve gül yaprakları bulunurken, doğum günü veya iş toplantılarında tamamen farklı sunumlar gerçekleştirilmektedir.

Yatta Yemek menümüz:

 

Sabah Kahvaltısı

Serpme Kahvaltı (Peynir Çeşitleri, Zeytin Çeşitleri, Reçel Çeşitleri, Bal Kaymak, Sahanda Yumurta, Börek, Simit, Domates, Salatalı, Biber, tatlı – tuzlu atıştırmalıklar, sınırsız çay – kahve ve soft içecek ikramı)

 

Öğle ve Akşam Yemekleri

Salata
7 Çeşit Meze
Ara Sıcaklar (Karides güveç ve Kalamar)
Balık (Levrek Izgara)
Tatlı / Meyve
Sınırsız Alkolsüz İçecekler

(Alkollü İçecekler Ekstradır)

 

Karışık Izgara, Kebap, Vejetaryen veya tamamen sizin isteğiniz doğrultusunda özel menüler hazırlanabilmektedir.

Tüm yemekler yata restoranlardan gönderilmektedir. Yatta restoran kalitesinde yemek yemenin keyfini çıkartabilirsiniz.

Tur süresi, saati ve biniş yeri sizin tercihinize göre belirlenecektir. Yemekli boğaz turu fiyatları ve rezervasyon için bizi arayabilirsiniz.

☎ 0212 909 19 19 / 0850 840 30 30


Yatta Yemek Organizasyonu Fiyat Hesaplama

Lüks bir tekne ile yapılan tekne organizasyonunun ne kadar tutacağını hesaplayabilirsiniz.

Loading...