YATTA PARTİ VE KUTLAMALAR

Özel günler daima hatırlamaya değer. Bunun için de en iyi yöntem iyi bir parti ve kutlama düzenlemektir. Böylelikle bu özel günleri daha hatırlamaya değer hale getirmeniz mümkün olur. Bunun için sizlere sunduğumuz yatta parti ve kutlamalar harika bir fırsat oluşturmaktadır. Çünkü bu kutlamaları lüks yatlarımızda harika bir servis kalitesiyle gerçekleştiriyoruz. Bu şekilde İstanbul Boğazı’nın harika manzaraları eşliğinde kutlamalar yapmanızı mümkün hale getiriyoruz. Şimdi bizimle iletişime geçerek düzenlediğimiz kutlama organizasyonları hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Daha sonra rezervasyonunuzu kolay bir şekilde oluşturarak bu şahane organizasyonların tadını çıkarmak için ilk adımınızı atabilirsiniz.

Yat Turlarımızda Sizleri Neler Bekliyor?

Kutlama adına aklınıza gereken pek çok organizasyon için yat turları düzenliyoruz. Örneğin doğum günleri, evlilik yıldönümleri, bekarlığa veda partileri ve mezuniyet partileri bunlardan bazılarıdır. Tüm bu özel günlerde organizasyon zahmetini bize bırakarak keyifli bir yat turunun tadını çıkarabilirsiniz. Kutlama ve parti organizasyonları için katılımcı sayısı iki ile kırk kişi arasında değişim gösterebilmektedir. Bunun yanı sıra sizi önceden belirlediğiniz lokasyondan alıyor ve belirlediğiniz lokasyona bırakıyoruz.

Minimum iki saat olmak üzere, kutlamanızın ne kadar süreceği size kalmış. Üstelik dilerseniz kokteylli veya yemekli bir kutlama organizasyonu oluşturabilirsiniz. Buna ek olarak özel ve lüks yatlarımızda iki kişilik romantik bir sürpriz hazırlayabilirsiniz. Yatlarımızda kaliteli bir müzik sistemi mevcuttur. Dahası dilerseniz canlı müzik hizmeti de sunuyoruz. Ayrıca lazer veya volkan gösterisi gibi etkinliklerle kutlamanızı daha gösterişli hale getirebilirsiniz. Kısacası harika bir yat turu organizasyonunun keyfine Su Yatçılık ile varabilirsiniz.

Yatta Parti ve Kutlamalar Fiyatları

İlk olarak aşağıdaki forma gerekli bilgileri girebilirsiniz. Böylelikle lüks yatlarda yaptığımız bu organizasyonların ne kadar tutacağını hesaplayabilirsiniz.

[ezfc id=’2′ /]

Bize Ulaşın ve Kolayca Rezervasyonunuzu Oluşturun

Şimdi çok kolay bir şekilde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ardından sizlere sunduğumuz lüks yatta organizasyon fırsatları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Daha sonra kolayca rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz. Tüm bunlar için yalnızca bizi aşağıdaki numaralarımızdan aramanız yeterli. Ayrıca [email protected] e-mail adresimize mail göndererek de bilgi edinebilirsiniz.

Detaylı bilgi ve rezervasyon için: 0 850 840 30 30 veya 0 212 909 19 19