• Yat Kiralama Fiyatları ve Ödeme Seçeneklerini Nasıl Öğrenebilirim?

  Tekne kiralama fiyatlarını, sayfanın üst kısmında bulunan fiyatlar bölümünden öğrenebilirsiniz.. Ödemelerinizi online kredi kartı, havale veya yatta kredi kartı ile yapabilirsiniz.
 • Yatlar Nereden Kalkıyor?

  Yatlarımız  Bebek / Arnavutköy’dedir. Aşağıda belirtilen lokasyonlar ve bu lokasyonların yakın çevresinde bulunan, uygun iskeleye sahip eğlence kulüpleri, oteller ve restoranlardan sizi ücretisiz olarak alabiliriz. Daha uzak mesafelerde ise ekstra geliş ücreti uygulanmaktadır.

  Ücretsiz Yat Alış ve Bırakış Noktaları:

  Avrupa yakasında: Arnavutköy, Bebek

  Anadolu yakasında: Beylerbeyi, Kuleli

 • Su Yatçılık Yat İşletmecisi mi Acente Şirket mi?

  SU Yatçılık, İstanbul Boğaz’ında bulunan yat işletmecisi şirketler arasında yat filosu ve sermaye bakımından en büyüklerdendir. Acente veya aracı şirket değil, kendi filo ve personeli ile operasyonlarını yürütmekte olan işletmeci şirkettir.
 • Belirtilen Fiyatlar Dışında Ek Bir Ödeme Yapmam Gerekir Mi?

  Yakıt ve personel gibi tüm giderler fiyata dahildir. Aldığınız pakete dahil olmayan bir hizmeti yatta sonradan almaya karar vermediğiniz sürece ek bir ücret oluşmayacaktır. (Örneğin yemek dahil olmayarak aldığınız bir tur sırasında yemek almaya karar vermeniz gibi.) Bunun dışında kesinlikle ek bir ücret ödemezsiniz. Fiyatlarımız açık ve nettir.
 • Yat Turumuz Sırasında Süre Uzatmaya Karar Verebilir Miyiz?

  İstediğiniz saatte yatın başka rezervasyonu yoksa gezinizi uzatmanız mümkün.
 • Yemekli Yat Turu Yapabilir Miyiz?

  Yatta ekstra ücret karşılığında alınabilecek zengin kahvaltı, yemek ve kokteyl alternatifleri bulunmaktadır. Şık bir ortamda elit bir servis ile yapılan yemekli turlarda, yemek tercihinizi rezervasyon sırasında belirtmeniz gerekmektedir.
 • Yat Organizasyonları için Alınan Güvenlik Önlemleri Nelerdir?

  İstanbul Boğazı’nın yapısı nedeni ile boğaz içerisinde tehlike yaratabilecek sert hava koşulları oluşmadığından risk yok denecek kadar azdır. Fakat yatlarımız ile uzun yolculuğa çıkmak isteyen misafirlerimiz aşağıda bulunan bilgileri inceleyebilirler.

  – Yatlarımızın tamamının geçerli denize elverişlilik belgesi bulunmakta ve İstanbul Liman Başkanlığı tarafından sörvey işlemleri düzenli olarak yapılmaktadır.

  – Yatlarda yolcu sayısından bile fazla sayıda olan can yelekleri koltukların altında bulunmaktadır.

  – Yatlar sigortalı olduğu gibi ayrıca yolcu sigortaları da bulunmaktadır.

  – Yatlarda Ais cihazı bulunmaktadır.

  – Yatlarımızda GPS, Chartplotter, VHF, Radar, Sonar gibi seyir ekipmanları bulunmaktadır.

  – Seferde bulunan tüm yatlarımız anlık olarak konum bilgisini şirket merkezimize iletmektedir.

  – Makine dairelerinde otomatik söndürme sistemi bulunmaktadır. Ayrıca kabin içerisinde bir çok noktada portatif yangın söndürme tüpleri bulunmaktadır.

  – Yatlarda tahliye botu ve/veya otomatik şişen can salı bulunmaktadır.

 • Yat ile Tekne Arasında Ne Fark Var?

  Yat, tekne kelimesinin ingilizcesidir. Fakat çoğunlukla lüks olgusunu vurgulamak adına günümüzde tekne yerine yat kelimesi kullanılmaktadır.