Yatta Evlilik Teklifi

Aşkı ömür boyu bağlılıkla taçlandıran evlenme teklifini ayrıcalıklı kılmak isteyenler yatta evlilik teklifini tercih etmektedir. Yatta evlenme teklifi organizasyonlarımız çiftlere özel masalsı dünyalar oluşturmak için mükemmel fırsatlar sunar. Her evlenme teklifi özel anların bir araya geldiği unutulmaz bir hikâyedir. Biz bu hikâyeleri kurgularken deniz üzerinde, lüks yatta olma ayrıcalığını da yaşatıyoruz. Yatta evlenme teklifi masalsı bir dünyanın kapılarını aralayan son derece şık bir seçenektir. Süsleme, müzik veya yemek gibi detaylar yatta çok daha şık bir ortam yaratır. Düzenlediğimiz yatta evlenme teklifi organizasyonlarımız kusursuz hizmet farkını yaşatan organizasyonlardır. Asla unutamayacağınız evlenme teklifi organizasyonunu planlarken romantizmi doruklara çıkartıyoruz. İstanbul tüm güzelliği ile sizi selamlarken siz de hayatınızın aşkına mükemmel evlenme teklifini lüks bir yatta yapabilirsiniz.

Yatta Evlenme Teklifi

Yatta Evlilik Teklifi Organizasyonu

Lüks yatlarımız denizin üzerinde süzülürken romantizm için harika bir ortam sunarken manzaranın aşk şarkılarına eşlik ettiği unutulmaz anlarda evlenme teklifi ayrıcalıklı olur. Hayalleri gerçekleştiren teknede evlilik teklifi organizasyonlarımız aşka hak ettiği değeri vermenizi sağlar. Kız Kulesi’nin tarihe meydan okuyan güzelliğini seyrederken Boğaz Köprüsü’nde lazer gösterisiyle şaşırtan organizasyonumuz kusursuz evlenme teklifini yapmak için ideal bir seçimdir. Evlenme teklifini ister Kız Kulesi’nde isterseniz de Boğaz Köprüsü’nde yapılabilirsiniz. Her iki nokta da hem manzara hem de estetik açısından mükemmel seçeneklerdir. Evlenme teklifi için hazırlanan yatta özel personel hizmet için hazır olur. Çift için özel bir menü hazırlanır. Yatta gerçekleşen evlenme teklifine lazer gösterisi de dâhil edilebilir. Müstakbel eşin ismiyle gökyüzünde evlenme teklifi belirebilir.

Evlenme teklifi için kusursuz anı yakalamanızı sağlayacak detaylar personellerimiz tarafından ayarlanır. Boğazda evlilik teklifi organizasyonunda tüm detaylar kusursuz bir şekilde firmamız tarafından planlanır.

Yatta Evlenme Teklifi Nasıl Yapılır?

Yatta unutulmaz bir evlenme teklifi için tüm detaylar firmamız tarafından özenle planlanır ve dikkatle gerçekleştirilir. Özel kaptanı ve özel personeli olan size özel ayarlanmış bir yat, sizi istediğiniz yerden alır. Kız Kulesi ya da Boğaz Köprüsü evlenme teklifi için tercih edebilirsiniz. Hafif müzik eşliğinde denizin üzerinde süzülürken leziz bir menü bu unutulmaz ortama eşlik eder. Evlenme teklifinin yapılacağı noktaya varıldığında personel fotoğraf çekme bahanesiyle sizi yatın önüne davet eder. Evlenme teklifi edilirken lazer gösterisi ve patlayan volkan tercih etmek de mümkündür. Bu tür ekstra paket etkinlikleri evlilik teklifi organizasyonu fiyatlarına dâhil edilebilir. Tüm evlenme teklifi etkinliği boyunca fotoğraf ve video çekimleri personel tarafından yapılır. Lüks bir yatta muhteşem bir evlenme teklifi organizasyonunu her mevsim gerçekleştirebilirsiniz. Yatın yemek yenen bölümü açılıp kapanma özelliğine sahiptir. Yata biniş noktasını da siz belirleyebilirsiniz.

- Yatta Evlenme Teklifi

Panoramik yat turu yaparken lüks restoranlar tarafından hazırlanmış özel yemeğinizi yiyerek yat turunun keyfini çıkarabilirsiniz. Evlilik teklifi organizasyonu fiyatları yanı sıra organizasyon ile ilgili merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında detaylı bilgi almak için bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

- Yatta Evlenme Teklifi

İstanbul Yatta Evlilik Teklifi

İstanbul’da mükemmel evlilik teklifini nerede yapabilirim diye düşünüyorsanız yatta evlilik teklifi fırsatlarımızı değerlendirebilirsiniz. İstanbul’un muhteşem manzaralarını denizden seyrederken Kız Kulesi ya da Boğaz Köprüsü’nde evlenme teklifini muhteşem anlar eşliğinde gerçekleştirebilirsiniz. Unutulmaz bir evlilik teklifi yapmak isteyenler yatta lazerli evlilik teklifi organizasyonumuzu sıklıkla tercih ederler. Teknede evlenme teklifi romantik evlenme teklifleri arasında ilk sırada yer alır. Bir de İstanbul’un güzelliği devreye girince yatta evlenme teklif etmek asla unutulmaz bir deneyim haline gelir. İstanbul yatta evlilik teklifi için düzenlediğimiz organizasyonlarda süslemelerden menüye kadar her detayda kusursuz ortamı yaratmak için çalışıyoruz. Masalsı bir evlenme teklifi yapmanızı sağlayacak ortamı oluşturacak her detayı özenle hazırlıyoruz. Boğazda evlilik teklifi fiyat avantajlarıyla unutulmaz evlilik teklifini yaparken uygun fiyatlardan da yararlanmanızı sağlıyoruz. 

İstanbul yatta evlilik teklifi organizasyon hizmetlerimizle her detayı sizler için özenle planlıyor, masal gibi bir evlenme teklifi yapmanızı sağlıyoruz. Ömür boyu unutulmaz bir evlenme teklifi yapmak için yatta evlenme teklifi organizasyon hizmetlerimizi değerlendirebilirsiniz. Muhteşem bir organizasyonla evliliğe adım atmak ve uygun teknede evlilik teklifi fiyatları için bizi her zaman arayabilirsiniz.

Boğazda Evlilik Teklifi 

İstanbul yatta evlilik teklifi organizasyonlarımızda evlilik teklifi noktası olarak iki seçenek sunuyoruz. Boğazda evlilik teklifi en çok tercih edilen seçeneklerden birisidir. Romantizmi doruklara çıkaran boğazda evlenme teklifi Boğaz Köprüsü’nün altında mükemmel bir konumda gerçekleştirilir. Boğaz Köprüsü’nün altında yapılacak bir evlilik teklifi asla unutulmayacak bir teklifin kapısını açar. Lazerle yapılan teklifler çok daha etkileyicidir. Lazerli tekliflerde evlenme teklifi yapılacak kişinin ismiyle evlenme teklifi Boğaz Köprüsü’ne lazerle yazılır. Muhteşem ve gösterişli bir evlenme teklifi için boğaz evlenme teklifi organizasyonunda lazerle evlenme teklifi seçeneğini de tercih edebilirsiniz. Boğazda evlenme teklifi fiyat seçenekleri lazer ve volkanlı patlama paketleri gibi etkinliklere göre değişiklik gösterebilir. Avantajlı fiyat olanaklarıyla mükemmel evlenme teklifini yapmak için firmamızın olanaklarından yararlanabilir, harika bir gelecek için harika bir teklif planlayabilirsiniz. Boğaz Köprüsü’nde evlenme teklifini istediğiniz mevsim istediğiniz hava şartlarında dahi yapabilirsiniz. Lüks yatlarımız her türlü hava koşulunda organizasyon yapmak için uygundur. Boğaz Köprüsü altında evlenme teklifi yapmak aşkı taçlandıran bir adım olarak tarih yazacaktır. Kendi masalınızı yaratmak için boğazda evlenme teklifi organizasyon hizmetlerimizi değerlendirebilirsiniz. 

- Yatta Evlenme Teklifi
Gün Batımı Yat Turu

Kız Kulesi’nde Evlilik Teklifi

Boğaz Köprüsü dışında yatta evlenme teklifi için tercih edilecek bir diğer harika nokta da Kız Kulesi’dir. Kız Kulesi aşkı anlatan hikâyesiyle aşkı taçlandırmak için mükemmel bir seçimdir. Kız Kulesi’nde evlilik teklifini kusursuz hale getiren organizasyonumuzda her detay özenle planlanır. Evlenme teklifi tam da Kız Kulesi’nin tam önünde yapılır. Görsel olarak çok etkileyici bir manzara sunan Kız Kulesi’nin önünde evlenme teklif etmek unutulmaz bir anı olacaktır. Masal gibi bir ortam sunan yatta evlilik teklifi organizasyonumuzda Kız Kulesi seçeneğini tercih edebilirsiniz. Kız Kulesi’ne yatla giderken lüks restoranlar tarafından hazırlanmış lezzetli yemeklerinizi yiyebilirsiniz. Hoş müzikler eşliğinde etkileyici İstanbul manzaralarını seyredebilirsiniz. Yatta her an size hizmet etmek için hazır olan personel bulunur. 

Tüm evlenme teklifi hikâyenizin fotoğraf ve videoları personel tarafından kaydedilir. Siz mükemmel evlilik teklifini yapabilirsiniz. Diğer tüm detaylarla biz ilgileniyoruz. Kız Kulesi’nin efsanevi aşk hikâyesinden ilham alarak kendi aşkınızın hikâyesini unutulmaz bir evlilik teklifi ile taçlandırabilirsiniz. Mükemmel evlenme teklifi için lüks yatımızda her şey sizin için hazır olur. Size sadece o özel anı yaşamak kalır.

Boğaz Köprüsünde Lazerli Evlilik Teklifi

Unutulmaz bir evlilik teklifi yapmak istiyorsanız müstakbel eşinize “benimle evlenir misin” diye sorarken Boğaz Köprüsü’nde adıyla birlikte bu cümlenin belirmesini sağlayabilirsiniz. Boğaz Köprüsü’nde lazerli evlenme teklifi en gösterişli ve en unutulmaz evlenme teklifi seçeneğidir. Siz yatta evlenme teklifinizi ederken boğazın incisi Boğaz Köprüsü’nde müstakbel eşinizin adına evlenme teklifi lazerle yazılır. Yatta evlilik teklifi fiyatlarına lazer etkinliği de dâhil edilebilir. Lazerli evlenme teklifi çok daha etkili ve çok daha gösterişli bir tekliftir. Ömür boyu unutulmayacak anlar yaşamak için Boğaz Köprüsü lazerli evlilik teklifi seçeneğimizi değerlendirebilirsiniz. Lazerli evlilik teklifi ile romantizmi doruklara çıkarabilirsiniz.

- Yatta Evlenme Teklifi
- Yatta Evlenme Teklifi

Yatta Evlilik Teklifi Organizasyonunda Hangi Hizmetler Sunulur?

Yatta evlilik teklifi organizasyonumuzda her detayı özenle planlıyoruz. Masalsı bir ortam yaratmak için gereken her şeyi hazırlıyoruz. Lüks restoranların hazırladığı lezzetli bir menü, özel müzikler, ortam süslemeleri yanı sıra üst düzey personel hizmeti gibi hizmetler organizasyon paketlerimiz içerisinde yer alır. Fotoğraf ve video çekimi yatta evlilik teklifi hizmetlerimizi tamamlayan hizmetlerden birisidir. Yatta evlilik teklifi organizasyonunda lüks yat kiralama hizmetleri organizasyona dahildir. Lazerli evlilik teklifi veya patlayan volkan gibi etkinlikler ekstra hizmetler olarak fiyatlandırılır. İstanbul Boğazı evlenme teklifi seçeneklerinde alternatif hizmet olanaklarını değerlendirmek ve evlilik teklifi fiyatları hakkında bilgi almak için bizi her zaman arayabilirsiniz.

Yatta Evlenme Teklifi Neden Tercih Edilir?

  • Öncelikle baş başa kalabileceğiniz, rahat bir ortamda teklifinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu, sıradan bir restoranda, etrafınızdaki sayısız yabancının bakışları altında yapacağınız bir tekliften daha iyi olacaktır.
  • Bu organizasyon hiç unutmayacağınız ve yıllar boyu anlatacağınız bir anı olarak kalacaktır. Çünkü lüks bir yatta yapacağınız bu evlenme teklifi mükemmel ve unutulmaz bir etki yaratacaktır.
  • Bu organizasyonda ne zaman ne yapmalıyım diye düşünmenize gerek kalmayacak. Zira deneyimli personelimiz sizi bu konuda yönlendirecek. Böylelikle organize bir şekilde program işleyecek ve siz yalnızca günün keyfini çıkaracaksınız.
yatta evlenme teklifi
  • Şık bir restoranda yiyebileceğiniz kalitedeki yemeği, şık bir sunum ile panoramik yat turu yaparken alacaksınız. Bu şekilde hem eşsiz manzaraya tanıklık edecek hem de kalabalıktan uzak ve baş başa olacaksınız.
  • Ayrıca İstanbul Boğazı ve Kız Kulesi teklifinize tanıklık edecek ve size büyülü bir ortam sağlayacak. Daha sonra bu muhteşem organizasyondan çok güzel anılar ve fotoğraflar ile ayrılacaksınız.
  • Son olarak bu organizasyon ile hesabınızı bileceksiniz ve ekstra bir ödeme yapmayacaksınız. Çünkü sunduğumuz yatta evlenme teklifi organizasyonları sabit fiyatlı ve her şey dahildir.

Yatta Evlilik Teklifi Organizasyon Fiyatları

Yatta evlilik teklifi organizasyonları hizmet içeriklerine göre farklılık gösterebilir. İstanbul Boğazı evlilik teklifi seçeneklerinde lazerli evlilik teklifi gibi alternatifler vardır. Firmamız avantajlı fiyat olanaklarıyla mükemmel evlilik teklifini yapmanızı sağlayacak fırsatlar sunar. Yatta evlilik teklifi organizasyon hizmetlerimizle en iyi fiyatla kusursuz evlenme teklifini yapabilirsiniz. Alternatif hizmet seçenekleri ve fiyat detayları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Unutulmaz evlenme teklifini yapmanızı sağlayacak yatta evlenme teklifi organizasyon hizmetlerini firmamızdan avantajlı fiyatlara alabilirsiniz. Yatta unutulmaz evlilik teklifi organizasyon fiyatları için bizi arayabilirsiniz.

 

- Yatta Evlenme Teklifi

Yata Biniş Noktasını Siz Seçin

Organizasyonunuzun başlangıç noktasını Arnavutköy, Galataport, Kuleli, Beylerbeyi bölgelerinde tercih edebilirsiniz. Bu çevredeki uygun iskeleye sahip restoran ve eğlence kulüpleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Lezzetli ve Dolu Dolu Yemek Menüleri

Yemekleri boğazdaki restoranlar özel olarak hazırlamaktadır. Yani yatta hazırlanan amatör bir yemek değil, lezzetli ve kaliteli restoran yemekleri yiyeceksiniz. Üstelik bu yemekleri çok şık bir sunum ile servis ediyoruz.

İçerik olarak ise; öncelikle yedi çeşit soğuk meze ve iki çeşit ara sıcak mevcut. Ardından ana yemek, salata, meyve ve tercihinize göre yerli alkollü veya alkolsüz içecekler sunuyoruz.

Ayrıca menüleri de balık, karışık ızgara veya tavuk olarak sizin tercihinize göre belirliyoruz.

Neden Yatta Evlenme Teklifi İçin Bizi Seçmelisiniz?

Evlenme teklifi gecesinden aklınızda ve fotoğraflarınızda kalan en önemli unsurlardan birisi de yatın kendisidir. Bu yüzden aynı restoran veya otel seçerken yaptığınız gibi, gösterişli ve etkileyici bir yat seçmelisiniz. Bunun için tercihinizi Su Yatçılık yönünde kullanmayı düşünebilirsiniz. İlk olarak yatlarımız evlenme teklifi organizasyonları için uygun en lüks yatlardandır. Ayrıca Su Yatçılık magazin dünyasından ünlü isimlerin de tercihi haline gelmiştir. Bunun bir sebebi deneyimli personelimiz ile kusursuz bir hizmet sunmamızdır.

Bunun yanı sıra sunduğumuz hizmetler yalnızca evlenme teklifi organizasyonları ile sınırlı değildir. Yabancı devlet başkanları, konsolosluklar ve dünyanın en büyük markalarının üst düzey ağırlamalarına ev sahipliği yapmaktayız. Bu nedenle personel ve servis kalitemizi sektör standartlarının çok üzerinde tutmak zorundayız. Referanslar bölümünden çalıştığımız dünyaca ünlü şirketlerin kısa bir listesini inceleyebilirsiniz.

Lüks bir yat, üniformalı personel ve kaliteli hizmet arıyorsanız sizin için buradayız. SU Yatçılık aracı firma değil, yatların gerçek sahibi, turizm belgeli kurumsal bir şirkettir. Merkez ofisimiz Levent Yapı Kredi Plaza kulelerindedir. Aracı firmalar veya yat turizm işletme belgesi olmayan yetkisiz işletmelerdense kurumsal bir şirketi tercih edebilirsiniz. Böylece hem en iyi fiyat performans oranını yakalar, hem de olası sorunları ortadan kaldırmış olursunuz.

Yatlarımız “TC Kültür Bakanlığı Yat Turizm İşletme Belgesi” gibi bir çok belge ve akreditasyona sahiptir. Bu organizasyonu binlerce defa gerçekleştirdik ve profesyonel bir kurum olarak çalışmaya devam ediyoruz. Eğer lüks bir yat ve birinci sınıf servis istiyorsanız doğru adrestesiniz. Sizlere sunduğumuz yüksek kalite ile keyifli bir deneyim yaşayabilirsiniz. Güler yüzlü personelimiz sayesinde evlenme teklifinin stresini bir tarafa bırakabilirsiniz. Böylelikle bu önemli günün keyfine varabilirsiniz.

Detaylı bilgi ve Rezervasyon için: 0850 840 30 30 veya 0212 909 19 19 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz. 

Ayrıca dilerseniz [email protected] adresine mail de atabilirsiniz.

Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz..
0212 909 19 19 veya 0850 840 30 30

Sıkça Sorulan Sorular

Yatta evlilik teklifinde kötü hava koşullarından etkilenmezsiniz. Lüks yatlarımızın yemek yenen bölümleri açılıp kapanan özelliktedir. Bu şekilde dilediğiniz mevsimde unutulmaz bir evlilik teklifi yapma olanağınız olur.

Yat personeli telefonunuzla fotoğraflarınızı çekebilir. Profesyonel fotoğraf çekimi isterseniz de yatta evlenme teklifi fiyatları seçeneklerinde ekstra fiyatlandırma ile profesyonel çekim hizmetlerini alabilirsiniz.

Yatta evlilik teklifi organizasyonunda lüks restoranlarda hazırlanan özel yemek menüsü sunulmaktadır. Gurme lezzetindeki menülerle evlilik teklifi organizasyonunuzu tamamlarsınız.

Evlilik teklifi yat kiralama öncesinde yatı görebilir, içerisini gezebilirsiniz.

Lazer evlenme teklifi, ekstra hizmet olarak tercih edebilirsiniz.

Lüks yatlarımız evlilik teklifi organizasyonları için özel olarak farklı konseptlerde süslenmektedir. Teklif öncesi konseptinize karar vermeniz yeterlidir.

Yatta evlenme teklifi organizasyonunda beğendiğiniz ve tercih ettiğiniz müzik seçimlerini yapabilirsiniz.

Yatta evlilik teklifi organizasyonu ortalama olarak 2 veya 3 saat kadar sürmektedir.

Yatta evlilik teklifi yapmak için bir hafta öncesinden rezervasyon yaptırmak avantajlı olur. Müzikten yemeğe ve diğer detaylara öncesinde karar vermeniz organizasyonun sorunsuz yürümesi açısından gereklidir.