Her yıl Mayıs ayının ikinci pazarı kutlanan Anneler Günü’nde nasıl bir kutlama yapacağınızı düşünüyorsanız, farklılık arıyor veya tüm ailenin sevdiklerinizin bir arada geçireceği özel bir gün olmasını planlıyorsanız, sizlere Su Yatçılık olarak yatta gerçekleştirebileceğiniz anneler günü kutlama önerilerimiz var.

Baharın artık kendini iyice hissettirdiği bu güzel Pazar gününde, sadece annelerimizi sevindirmekle kalmayıp, hep birlikte keyifli bir pazar geçirilmesini sağlayacak bir Boğaz Turu etkinliği anneler gününe ekstra keyif katacak.

Dilerseniz anneler günü pazar sabahını Boğaz sefası yaparken alacağınız kahvaltı ile kutlayabilirsiniz. Ailece, tüm sevdikleriniz ve anneniz ile lüks motor yatlarımızda serpme kahvaltı hizmetimizden yararlanabilir ve unutulmaz, keyifli bir Pazar sabahı kahvaltısı ile annenize mükemmel bir sürpriz yapabilirsiniz.

Kahvaltınızı başka bir yerde yapmış, kahvaltı sonrası annenizin en sevdiği ritüel şöyle okkalı bir Türk Kahvesi içmekse; kahvaltıdan sonra sizi sürpriz bir yanaşma ile seçeceğiniz lüks motor yatlarımızdan biri ile alıp siz Boğaz’ı seyre daldığınızda sunarız. Annenizin en zevk aldığı Türk Kahvesi zamanlarına Su Yatçılık olarak biraz sihirli dokunuş yapar ve anneler gününü çok özel bir ana çeviririz.

5 çayını da unutmadık.. Yine annelerimizin özendiği, şöyle günün yorgunluğunu atmak için kendilerine ayırdıkları zamanlardır 5 çayları.  Annenize, akşamüzeri İstanbul’da gün batmadan hemen önce, çay ve yanında atıştırmalıklar ile veya pasta kesimi yaparak sürpriz yapabilir, annenize beş çayı zamanı yalılara karşı, saraylara karşı ve mavinin en güzel tonuna doyacağı İstanbul Boğazı’nda anneler günü kutlaması yaparak, içeceği en lezzetli çayı tattırabilirsiniz.

Yine dilerseniz, seçtiğiniz yatlarımızdan birinde anneler günü akşam yemeği organizasyonu yapabiliriz. Yata bindiğinde özenle hazırlanmış şık bir masa ile karşılaşacak annenizin bu manzara karşısında inanılmaz mutlu olacağına eminiz. Restoran kalitesi ile hazırlanmış ve Su Yatçılık profesyonelliği ile sunulan yemeklerinizi İstanbul’un akşam Boğaz ışıkları altındaki eşsiz manzarasında alırken, anneniz ve sevdikleriniz hatta kendiniz için çok keyifli bir organizasyon yapmış olacaksınız.

Kısacası, ister sabah, ister öğlen ister akşam saatlerinde olsun anneler günü kutlamaları için bizi aramanız yeterli. İstediğiniz tarzda bir anneler günü kutlamasını en keyif alacağınız şekilde organize edeceğiz. Su Yatçılık olarak değerli annelerin gözlerindeki mutluluğu paylaşmayı yıllardır çok seviyoruz.