ÖZEL YAT İLE İSTANBUL YÜZME TURU

özel yat ile istanbul yüzme turu

Yazları hepimiz denizin ve güneşin tadını çıkarmaya bayılırız. Bunun için havalar ısındığında anında plajlara akın ederiz. Ancak kimi zaman plajların bu kadar dolu olması canınızı sıkabilir. Bunun yanı sıra daha yeni ve keyifli bir deneyimin tadına varmak isteyebilirsiniz. Eğer ki bu deneyim konusunda heyecanlıysanız, size çok güzel haberlerimiz var. İstanbul’da temiz ve güzel yüzme alanları biliyoruz. Ayrıca şehirden çok uzaklaşmadan doyasıya bir tatil geçirmenizi mümkün kılıyoruz. Özel, lüks bir yatta İstanbul yüzme turu keyfini yaşamak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Çünkü İstanbul’un turkuaz rengi, pırıl pırıl suya sahip yerlerinde yüzmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Sizi büyüleyici ve keyifli bir keşfe çıkartıp, İstanbul’da Akdeniz’i yaşamanızı sağlayabiliriz.

Lüks ve Özel Bir Yat ile İstanbul Yüzme Turu Organizasyonunun Keyfini Çıkartın

Özellikle yüzme tutkunları yaz mevsimine bayılmaktadır. Bu yüzden yazları plajlar tıklım tıklım dolmaktadır. Ancak plajların kalabalığından uzak bir şekilde yüzmenin keyfini özel bir yatta deneyimleyebilirsiniz. Üstelik bu yat gezintisini birçok yönden kişiselleştirebilirsiniz. Örneğin İstanbul’un kuzey bölgesinde yatınızı demirlememizi tercih edebilirsiniz. Böylelikle etrafınızda ormanın güzelliği sizi sarmalarken pırıl pırıl bir denizde yüzebilirsiniz. Daha sonra isterseniz yemeğinizi yatta alabilir ya da yemek için bölgede bulunan dilediğiniz restorana gidebilirsiniz. Veyahut İstanbul yüzme turu rotanızı Adalar yönünde kullanabilirsiniz. Burada kalabalıktan uzak, bakir koyların olduğunu keşfedeceksiniz. Daha sonra istediğiniz koyda yüzmenin keyfine varabilirsiniz. Ayrıca adada yemek molası vermek isterseniz bunu da gerçekleştirebilirsiniz. Yüzme turları sabah 9:00 ile akşam 18:00 arasında olup 9 saat süren bir etkinliktir.

- Özel Yat ile İstanbul Yüzme Turu

Yat ile Yüzme Gezisini Su Yatçılık Farkıyla Deneyimleyin

Su Yatçılık olarak özel ve lüks yatlarımızla sizlere çeşitli hizmetler sunmaktayız. Örneğin yatta parti ve kutlamalar düzenlemenizi mümkün kılmanın yanı sıra, yatta evlenme teklifi de dahil birçok organizasyon düzenliyoruz. Bu organizasyonların arasında özel yatta İstanbul yüzme turu hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Böylelikle yat ile yüzme gezinizi Su Yatçılık farkıyla deneyimleyebilirsiniz. Üstelik bu harika organizasyonlar için zahmete girmek zorunda kalmazsınız. Çünkü biz sizin için tüm aşamaları özenle hallederiz.

Siz yüzme destinasyonuna karar verin ve gerisini bize bırakın. Kesinlikle bu tura doyamayacak ve tekrarlamak isteyeceksiniz.

Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz..
0212 909 19 19 veya 0850 840 30 30