Deniz ve güneşin keyfini çıkarmak isteyenler için çok güzel haberlerimiz var. İstanbul’da temiz ve güzel yüzme destinasyonları biliyoruz. Şehirden çok uzaklaşmadan doyasıya bir tatil günü geçirebilirsiniz. İstanbul’da turkuaz rengi, pırıl pırıl yüzmek için ideal bölgelerin olduğunu biliyor muydunuz? Bilmiyorsanız sizi büyüleyici ve keyifli bir keşfe çıkartıp, İstanbul’da Akdeniz’i yaşatabiliriz.

İstanbul ormanlarının arasında, İstanbul’un kuzey bölgesinde yatınız demirliyor, orman sağınızda vesolunuzda sizi sarmalarken pırıl pırıl bir denizde yüzüyorsunuz. İsterseniz yemeğinizi yatta alabilir, isterseniz yatınızı kıyıya yanaştırıp restoranlarda yemek molası vererek tekrar yatınıza geri dönüp, keyifli yolculuğunuza devam edebilirsiniz.

 

Bu tur en geç saat 18:00 de bitecek şekilde istediğiniz saatte başlayacak, 9 saat süren bir turdur.

Dilerseniz İstanbul’un kuzeyine gitmek yerine tercihinizi adalardan yana kullanabilirsiniz. Adalar’da sizden başkalarının olmadığı, bakir koyların olduğunu bu turda keşfedeceksiniz. İstediğiniz koyda istediğiniz kadar kalabilisiniz, adayı gezmek isterseniz veya adada yemek molası vermek isterseniz kaptanınız sizi yatta bekleyecektir.

Siz yüzme destinasyonuna karar verin ve gerisini bize bırakın, inanın bu tura doyamayacak ve tekrarlamak isteyeceksiniz.

[button link=”https://www.suyat.com.tr/yat-kiralama-fiyatlari/” size=”medium” color=”blue”]Yat Kiralama Fiyatları[/button]

Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz..

0212 909 19 19 veya 0850 840 30 30