On bir ayın sultanı Ramazan ayı içerisinde çok özel bir iftar organizasyonu düşünüyorsanız, İstanbul’un büyüleyici manzaraları eşliğinde yat turu yaparken orucunuzu size sunulan lezzetli ve doyurucu iftar menüleri ile açabilirsiniz.

Sıcak yaz aylarına denk gelen Ramazan’da sizi serinleten, keyifli bir yat turu ile iftarı birleştirmek iyi bir alternatif olacaktır. Boğaz’da turunuzu yaparken Ortaköy Camii, Sultanahmet Camii, Beylerbeyi Camii gibi sahil kenarında İstanbul siluetini belirleyen birçok tarihi camii görecek ve iftar saatinde de orucunuzu kaliteli iftar menümüz ile açacaksınız.

Sevdiklerinize teknede iftar yemeği verecekseniz; kaliteli yatlar, profesyonel bir servis ile lezzetli yemekler eşliğinde bir iftar yemeği organize etmek gününüzü daha keyifli bir hale getirecektir.

 

İftar Menümüz:

Standart menümüzde İftariyelik tabağı, Mercimek veya Ezogelin Çorba, Mevsim Salata, Çiğköfte ve Fındık Lahmacun, ana yemekte seçeceğiniz bir kebap veya ızgara seçeneği ile şerbetli tatlı, meşrubatlar, çay, kahve servisi ozel-teknede-iftarbulunmaktadır. Arzu eden misafirlerimiz için Kırmızı Et yerine Levrek veya Çipura da verilmektedir.

İftar menüleri tekne kirasına ek olarak seçilen menüye göre kişi başı 100 TL ile 175 TL arasında değişmektedir. Özel organizasyonlar olduğu için iftar menülerinde talepler doğrultusunda değişiklikler yapılabilmektedir. Örneğin vip menümüzde ana yemek çok daha zengin olan Karışık Izgara Tabağı şeklindedir.( Urfa Kebap, Tavuk Şiş,
Tavuk Kanat, Domatesli Kebap, Et Şiş)

 

İftar Yemeği organize ederken öncelikle hangi yatımız ile tur yapmak istediğinizi belirleyin ve ardından yemek tercihinizi.. Rezervasyonunuzun ardından tur günü orucunuzu yatta İstanbul Boğazı’nın eşsiz manzarasında açmanın büyük hazzını hissedecek ve bu güzellikler karşısında bir kez daha şükredeceksiniz.

 

SU Yatçılık ile Yatta İftar Organizasyonun Avantajları

  • Hiçbir restoranda alamayacağınız, sürekli aynı manzaraya bakmak yerine manzaranın önünüzden şiir gibi aktığı eşsiz görsel şölen.
  • Kalabalık ve hınca hınç yabancılarla dolu bir mekan yerine tamamen size özel bir alan ve hizmet.
  • İsteğinize özel değiştirilebilir yemek menüleri.
  • Boğaz’ın en güzel yatları ve kurumsal hizmet anlayışı ile kusursuz bir organizasyon.

Rezervasyon için 0212 909 19 19 veya 0850 840 30 30 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz.

Sayfanın aşağısındaki fiyat hesaplama aracı ile teknede iftar yemeği organizasyon fiyatlarını hesaplayabilirsiniz.

[cusheading]

Teknede İftar Yemeği Fiyat Hesaplama

Loading...
 

Yukarıda verilen bilgilere göre hesaplanan kişi başı fiyat; toplam kişi sayısı, menü seçenekleri ve tur süresine bağlı olarak değişmektedir.

YAT SEÇENEKLERİ

SU ROYAL


SU PRESTIGE


SU