YATTA İFTAR YEMEĞİ ORGANİZASYONU

Ramazan’da hatırlamaya değer bir iftar yemeğini hepimiz yemek isteriz. Özellikle Ramazan ayı tüm ailenin bir araya gelerek yemek yemesi için harika bir fırsattır. Eğer ki bu yemeği özel bir deneyime dönüştürmek istiyorsanız yatta iftar yemeği ideal olacaktır. Böylelikle İstanbul’un büyüleyici manzaraları eşliğinde harika bir menünün tadını çıkarabilirsiniz.

Mükemmel bir menünün yanı sıra günün anlam ve önemine uygun mekanları da seyredebileceksiniz. Örneğin, keyifli yat turunuz sırasında Ortaköy, Sultanahmet ve Beylerbeyi Camii’lerini görme fırsatı bulacaksınız. Bu sırada orucunuzu şahane bir menüyle açarken Boğaz’ın rahatlatıcı havasının keyfini çıkaracaksınız.

Sevdiklerinizle teknede iftar yemeği organizasyonunun tadını kaliteli yatlar ve profesyonel servis ile çıkarabilirsiniz. Bu şekilde gününüzü daha keyifli bir hale getirebilirsiniz.

İftar Menümüz

Temel olarak standart menümüz şu yemeklerden oluşmaktadır:

  • İlk olarak iftariyelik tabağı,
  • Ardından mercimek veya ezogelin çorba,
  • Bunun yanı sıra mevsim salata, çiğköfte ve fındık lahmacun,
  • Daha sonra ana yemekte seçeceğiniz bir kebap veya ızgara seçeneği ile şerbetli tatlı,
  • Son olarak meşrubatlar, çay ve kahve servisi.

Ayrıca arzu eden misafirlerimiz için kırmızı et yerine levrek veya çipura seçenekleri bulunmaktadır.

İftar menüleri tekne kirasına ek olarak seçtiğiniz menüye göre kişi başı 100-175 TL arasındadır. Özel organizasyonlar olduğu için iftar menülerinde talep doğrultusunda değişiklik yapabiliyoruz. Örneğin VIP menümüzde ana yemek çok daha zengin olan karışık ızgara tabağı şeklindedir. Bu ızgara tabağı Urfa kebap, tavuk şiş, tavuk kanat, domatesli kebap ve et şişten oluşmaktadır.

yatta iftar

Detaylı bilgi ve rezervasyon için:
0212 909 19 19 veya 0850 840 30 30

İlk olarak iftar yemeği organize ederken hangi yatımız ile tur yapmak istediğinizi seçin. Ardından yemek tercihlerinizi belirleyin ve gerisini bize bırakın. Tur günü orucunuzu İstanbul Boğazı’nın eşsiz manzarasında açmanın keyfini hissedeceksiniz. Üstelik bunu Su Yatçılık farkıyla, lüks bir yatta yapmanın keyfini yaşayacaksınız. Böylelikle bu güzellikler karşısında bir kez daha şükredeceksiniz.

SU Yatçılık ile Yatta İftar Organizasyonun Avantajları​

  • Sürekli aynı manzaraya bakmak yerine yemeğinizin tadına varırken değişen manzaranın keyfini çıkarırsınız. Böylelikle hiçbir restoranda elde edemeyeceğiniz eşsiz bir görsel şölenin tadını çıkarırsınız.
  • Kalabalık ve yabancılarla dolu bir mekan yerine tamamen size özel bir alanın tadını çıkarırsınız. Dahası size özel sunduğumuz hizmet ile harika bir deneyime sahip olursunuz.
  • Bunun yanı sıra iftar menülerinizi isteklerinize göre şekillendiriyoruz. Bu şekilde orucunuzu açarken dilediğiniz seviyede çeşitliliğe ulaşıyorsunuz.
  • Son olarak, size Boğaz’ın en güzel yatları ile kusursuz bir organizasyon sunuyoruz. Üstelik bunu kurumsal hizmet anlayışıyla gerçekleştiriyoruz.

Yatta İftar Yemeği Fiyat Hesaplama