Yatta Kahvaltı

Kahvaltınızı İstanbul Boğaz'ının Muhteşem Manzaraları Eşliğinde Yapın

Güne iyi başlamak o günü iyi devam ettirmek için oldukça önemlidir. Buna ek olarak harika bir kahvaltı güne iyi başlamak için müthiş bir fikirdir. Sizlere sunduğumuz lüks yatta kahvaltı organizasyonu ile güne keyifli bir şekilde başlayabilirsiniz. Leziz menümüzün tadını İstanbul Boğazı manzarası ile lüks bir yatta çıkarabilirsiniz.

Sevdiklerinizle beraber çeşit çeşit yiyeceklerden oluşan kahvaltı menümüzün tadını çıkarmaya ne dersiniz? Üstelik bunu lüks bir yatın konforu eşliğinde Boğaz esintisini hissederken yapabilirsiniz. Özel misafirlerinizle beraber bu özel organizasyon ile harika vakit geçirebilirsiniz. En ufak bir zahmete girmeden lüks yatlarımızla güne lezzetli bir yemekle başlayabilirsiniz.

Yatta Kahvaltı Organizasyonunda Neler Var?

Eğer ki İstanbul’da yaşıyorsanız veya bu güzel şehri ziyarete gelmişseniz yatta kahvaltı deneyimini kesinlikle tatmalısınız. Çünkü rahatlatıcı ve keyifli bir kahvaltı deneyimini bu organizasyon ile yaşayabilirsiniz. Üstelik bu deneyimin tadına lüks bir yatta, yalnızca özel misafirlerinizle birlikte varırsınız. Bu şekilde İstanbul’u eşsiz bir biçimde deneyimleme fırsatına sahip olursunuz.

Ayrıca kahvaltı menümüz herkese hitap etmektedir. Öncelikle menümüzde peynir ve zeytin çeşitleri yer almaktadır. Bunun yanı sıra farklı reçel çeşitleri ve bal kaymak da bulunmaktadır. Serpme kahvaltının olmazsa olmazları domates, salatalık ve biberin yanı sıra sahanda yumurta da mevcuttur. Buna ek olarak lezzetli börekler ve çıtır çıtır simitleri de kahvaltı masanızda göreceksiniz. Son olarak kahvaltı menümüzün bir parçası olan tatlı ve tuzlu atıştırmalıkların tadını da çıkarabilirsiniz. Kahvaltı organizasyonu boyunca sınırsız çay, kahve ve soft içecek ikramımız bulunmaktadır.

yatta kahvaltı

Su Yatçılık İle Lüks Yatta Özel Organizasyonların Tadını Çıkarın

Lüks yatlarımızda sevdiklerinizle birlikte güzel bir kahvaltının tadını çıkarabilirsiniz. Buna ek olarak diğer çeşitli organizasyonlarımız ile özel günlerinizi daha özel hale getirebilirsiniz. Örnek olarak yatta parti organizasyonları ile çeşitli günler için partiler düzenleyebilirsiniz. Dahası yatta İstanbul yüzme turu ile yazın tadını eşsiz bir biçimde çıkarabilirsiniz. Ayrıca İstanbul gün batımı boğaz turu ile bu güzel şehri farklı bir biçimde deneyimleyebilirsiniz. Sunduğumuz diğer organizasyonlar için yat turu ve organizasyonlarımız sayfasını inceleyebilirsiniz. Kısacası keyifli ve lüks bir yat turu deneyimini Su Yatçılık farkıyla elde edebilirsiniz.

Detaylı bilgi ve rezervasyon için bizi arayabilirsiniz.
0212 909 19 19 / 0850 840 30 30

Videoyu oynat