Yaz kış fark etmez eğlenmek için sebep ararız. İster işin yorgunluğu, sınavların stresini atmak; ister baharın gelişini, güzel bir haberin müjdesini kutlamak için olsun ya da olmazsa olmaz partilerden doğum günü partisi, babyshower partisi, bekarlığa veda, yıldönümü kutlaması, ilk yaş partisi, diş buğdayı partisi olsun,  Su Yatçılık olarak tüm eğlencenizi lüks motor yatlarda organize edebiliriz.

Kişi sayısına ve ne kadar lüks bir yatta organizasyon yaptığınıza bağlı olarak farklı yat alternatifleri ile yatta parti düzenleyebilir ve size özel lüks bir mekanda, sadece sevdikleriniz ile baş başa eğlenebilirsiniz. Size özel lüks yatlarda, çok güzel manzaraların arasından ilerleyerek vereceğiniz partilerin konseptine uygun olarak farklı hizmetler sunmaktayız.

Dilerseniz yemekli, dilerseniz kokteylin olduğu, DJ, Fasıl, dansçı ve dansöz gibi iç etkinlikler veya Havai Fişek, Lazer Gösterisi gibi etkinliklerle turlarınızı renklendirebilirsiniz.

Sürpriz yanaşmalar ile veya son dakika katılımcıları ile yattaki partilerinizde şaşırtmak istediğiniz kişilere kolaylıkla sürpriz yapabilirsiniz. Su Yatçılık ile iletişime geçtiğinizde, sizlere farklı öneriler sunarak sürpriz fikrinizi beraber geliştirebiliriz.

İş arkadaşlarınız ile yorucu bir iş dönemini kapatmış, zorlu bir işi başarmış ve bir kutlama yapmayı amaçlıyor veya sosyal bir aktivite yapmayı planlıyor olabilirsiniz. Yine bu durumda iş arkadaşlarınız ile yapabileceğiniz etkinlik olarak Boğaz Turu Partisi’ni düşünebilirsiniz. Hem İstanbul’un güzel siluetini Boğaz’da yalnızca size ait yatınızda tur yaparken seyredecek, hem iş arkadaşlarınız ile resmi ve biraz da sıkıcı olan iş ortamından uzaklaşıp, rahat ve konforlu yatlarda eğleneceksiniz. İsterseniz chill out tarzında bir eğlence, isterseniz son ses club tarzında bir eğlence arıyor olun Su Yatçılık yatlarından seçeceğiniz yatlar talebinize en uygun şekilde hizmet edecek.

Yıldönümü kutlamanızı sadece eşiniz ile baş başa değil bir farklılık yaratarak sevdiğiniz kalabalık bir grupla, tüm yakınlarınız ile gerçekleştirmek ve eşinize büyük bir sürpriz yaşatmak istiyorsanız yatta yıldönümü partisini düşünebilirsiniz. Yine uzun yıllarını devirmiş anne babalar için sürpriz bir yıldönümü kutlamasını çocuklar olarak organize de edebilirsiniz. İster eşinize, ister anne babanıza böyle bir sürpriz yapıyor olun yatta alacağınız keyifli bir akşam yemeği organizasyonu, fasıl ekibi ile zenginleştirilmiş bir program akışı, lazer gösterisi, kemancı veya havai fişek gösterisi gibi ekstralar ile hafızalarda yer edecek bir yıl dönümü kutlama organizasyonu yapmak için Su Yatçılık’ı aramanız yeterli.

Yatta bekarlığa veda partileri; ister sadece kız arkadaşlarınız veya erkek arkadaşlarınız ile olsun isterseniz karma bir grup ile olsun, tur boyunca sevdiğiniz tarzda kaliteli müziğe doyacağınız, lüks motor yatlarda yapacağınız Boğaz Turu ile İstanbul’da yapılabilecek en güzel manzaralı mekanda organize edebileceğiniz bir parti haline gelecek. Belirttiğimiz gibi fasıl, DJ, dansçı ve dansöz bekarlığa veda organizasyonlarında en fazla tercih edilen eğlencenize eğlence katacak etkinliklerden. Su Yatçılık ile iletişim kurduğunuzda bize taleplerinizi söylemeniz yeterli, en iyi şekilde sizleri yormadan tüm organizasyonu gerçekleştirmiş olacağız.

Yine merhaba bebeğim etkinlikleri içerisinde babyshower, diş buğdayı, cinsiyet partisi, ilk yaş kutlamaları gibi çok özenle hazırlandığımız birçok partiye ev sahipliği yaptığımız etkinliklerden sizlerin inanılmaz mutlu ayrıldığını görmekten büyük keyif almaktayız. Bebeğiniz için en güzelini düşündüğünüzü bilerek hareket ediyor ve sizin talepleriniz doğrultusunda tecrübelerimiz ve tavsiyelerimiz ile bebeğiniz için tam düşündüğünüz partiyi yatta vermenizi sağlıyoruz.

Parti vermeniz için sebep çok ancak sebebi ne olursa olsun sevdikleriniz ile unutulmaz anılar biriktirmekse günün sonunda size kalan,  o halde Su Yatçılık olarak biz günün sonunda mutlu yüzleri görmeği sabırsızlıkla bekliyoruz.